مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی خبر داد؛

عرضه گوشت گوساله داخلی با قیمت ۲۰۳ تا ۲۶۴ هزار تومان از امروز

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی گفت: از امروز گوشت گوساله داخلی به صورت چهار تکه در میادین میوه و تره‌بار تهران و صنوف منتخب کیلویی ۲۰۳ تا ۲۶۴ هزار تومان عرضه می‌شود.

عرضه گوشت گوساله داخلی با قیمت ۲۰۳ تا ۲۶۴ هزار تومان از امروز

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، مسعود امراللهی، مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی، در برنامه سیما اعلام کرد: از امروز گوشت داخلی به صورت چهار تکه در میادین میوه و تره‌بار تهران و صنوف منتخب عرضه می‌شود.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی افزود: قیمت هر کیلوگرم گوشت قلوگاه گوساله ۲۰۳ هزار، سردست ۲۰۵ هزار، ران ۲۵۷ هزار و راسته گوساله ۲۶۴ هزار تومان است.

وی گفت: در روز‌های آینده توزیع گوشت گوساله در استان‌های دیگر هم انجام خواهد شد.

امراللهی از ادامه واردات تا پایان اردیبهشت خبر داد و گفت: گوشت گوسفندی وارداتی بسته‌بندی شده ۲۴۷ هزار، گوشت گوساله سردست و ران و بسته‌بندی ۲۲۰ هزار، گوشت مخلوط ۱۹۵ هزار و گوشت چرخ کرده ۱۷۵ هزار تو‌مان عرضه می‌شود.

وی همچنین از توزیع گوشت منجمد کیلویی ۱۵۰ هزار تومان در سراسر کشور خبر داد و گفت: قرار است گوشت منجمد قطعه‌بندی‌شده هم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ابتدا در استان تهران و پس از آن در استان‌های دیگر با قیمت میانگین ۱۶۵ تا ۱۷۰ هزار تو‌مان آغاز شود.

ارسال نظر
ارسال نظر