تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۳
استانداری زنجان؛

نان در زنجان کارتی شد

مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان از آغاز تجهیز نانوایی‌ها به کارت‌خوان‌های هوشمند در استان زنجان خبر داد و گفت: براساس این طرح هیچ تغییری در حجم و قیمت نان خریداری شده توسط مردم انجام نشده و تنها خرید توسط کارت‌های بانکی صورت می‌گیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مهدی ورقایی در خصوص آغاز طرح مقابله با قاچاق آرد در سطح کشور و استان زنجان، عنوان کرد: با توجه به حجم گسترده تخلف در حوزه توزیع آرد، تصمیم بر این شده است که یارانه نان که قبلاً به گندم تعلق می‌گرفت، مستقیماً به نانوایان پرداخت شود.

وی افزود: بر این اساس نانوایی‌های زنجان به کارت‌خوان‌های هوشمند متصل می‌شوند تا به ازای تعداد نان‌های فروخته شده یارانه نان به نانوا تعلق گیرد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان با اشاره به تنش جهانی گندم و ضرورت مقابله با قاچاق آرد برای تامین امنیت غذایی مردم، عنوان کرد: با اجرای این طرح، علاوه بر تامین آرد مورد نیاز کشور، تا حد زیادی جلوی تخلفاتِ قاچاق و سوء‌استفاده از یارانه‌ متعلق به مردم گرفته می‌شود.

منبع: ايسنا
این مطلب برایم مفید است
۱۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • شهروند
  ۰ ۰

  بنزین رو هم اوایل کارت سوخت در اومده بود میگفتن فقط برای جلوگیری از قاچاق سوخته و فقط میخایم آمار مصرف رو داشته باشیم. قاچاق خوب بهونه ای برای چاپیدن شده. دلخوش به این مقدار نباشید

 • حسین
  ۱ ۰

  دروغه من زنجان هستم اصلا کارتی نیست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من زنجانی هستم در زنجان نون ۱۵۰ گرمی را ۸۰ گر میپزه مردم از دولت وهم مجریان دولت میدوزن

دیگر رسانه‌ها