تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
چین واردات گوشت از برزیل را تعلیق کرد؛

ممنوعیت واردات گوشت از برزیل به دلیل آلودگی به ویروس کرونا

اداره کل گمرک چین (GACC) واردات گوشت گاو تولید شده توسط سه صادرکننده برزیلی یعنی جی بی اسJBS ، مارفریگ Marfrig و ناتورافریگ Naturafrig را - به مدت یک هفته به حالت تعلیق درآورده است.

به گزارش رویترز، اداره کل گمرک چین (GACC) واردات گوشت گاو تولید شده توسط سه صادرکننده برزیلی یعنی جی بی اسJBS ، مارفریگ Marfrig و ناتورافریگ Naturafrig را - به مدت یک هفته به حالت تعلیق درآورده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، اداره کل گمرک چین با ارسال اعلامیه‌ای به سفارت برزیل در پکن این موضوع را اطلاع رسانی کرد. این تصمیم بر چهار کارخانه واقع در ماتوگروسو و سائوپائولو تأثیر می گذارد و از روز شنبه اجرایی شده است.

بر اساس این بیانیه، تکنسین‌ها وجود اسید نوکلئیک ناشی از ویروس جدید کرونا را بر روی بسته‌بندی خارجی چهار دسته از محصولات منجمد این شرکت‌ها که به چین ارسال شده است، شناسایی کردند.

این سه شرکت برزیلی بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

هفته گذشته، اداره کل گمرک چین واردات دو کارخانه گوشت گاو برزیل و یک تولیدکننده مرغ را نیز به مدت یک هفته از ۸ آوریل به حالت تعلیق درآورد.

این ممنوعیت مرتبط با یک کارخانه تولید گوشت گاو JBS در گویاس، یک واحد شرکت مارفیگ در ماتو گروسو و یک کارخانه مرغ متعلق به شرکت زانچتا در سائو پائولو می شود.

منبع: تسنیم
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها