تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱
دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران اعلام کرد؛

آغاز عرضه شکر ارزان قیمت در طرح رمضان

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران گفت: امروز دولت حواله هایی برای طرح رمضان ارائه کرد که طی روزهای آینده شکر با قیمت ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومان به دست مصرف کننده خواهد رسید.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، قاسمعلی حسنی  در مورد وضعیت قیمت شکر در بازار، اظهار کرد: قیمت شکر طی چند روز گذشته با نوسان مواجه بود و حتی تا کیلویی ۲۳ هزار تومان نیز بالا رفت اما امروز دولت حواله‌هایی برای طرح رمضان ارائه کرد که شکر طی چند روز آینده با قیمت پایین‌تری عرضه خواهد شد.

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران افزود: در این طرح قرار است چند صد تنی شکر در قالب طرح توزیع رمضان توزیع شود. در حال حاضر این محصول در شرکت‌های بسته بندی قرار دارد تا در بسته‌های یک کیلوگرمی به مرحله توزیع برسد.

وی گفت: بر این اساس این کالا با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به کسانی که جواز کسب بنکداری دارند، عرضه می‌شود و در نهایت با قیمت ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومان به مشتریان فروخته خواهد شد.

 بررسی وضعیت بازار محصولات کالاهای اساسی و اقلام ضروری خانوار در هفته آخر فروردین ماه ۱۴۰۱ حاکی از افزایش قیمت شکر است. بر این اساس قیمت شکر در مناطق مختلف تهران قیمت‌های متفاوتی دارد و در برخی نقاط قیمت آن تا ۳۰ هزار تومان هم رسیده است.

منبع: مهر
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    شکر دولتی خریدم 22هزار کیلویی این چه وضعی آخه یه شکر نمیتونی قیمت گذاری میخایید مملکت اداره کنید

دیگر رسانه‌ها