تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱
معاون توسعه بازرگانی وزارت کشاورزی؛

واردات گوشت برزیلی مرجوع شده از چین کذب است

معاون توسعه بازرگانی وزارت کشاورزی واردات گوشت برزیلی مرجوع شده از چین را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، نشست مانور سراسری تشدید نظارت بر قیمت کالاهای اساسی ۸ فروردین با حضور عباس عسگرزاده معاون توسعه بازرگانی وزارت کشاورزی برگزار شد.

عسگرزاده با اشاره به واردات گوشت قرمز، گفت: گوشت قرمز یکی از اقلام اساسی سفره مردم است اما برخی دلال‌ها در توزیع گوشت پیش از آغاز نوروز شیطنت کردند و توزیع گوشت قرمز را کاهش دادند از این‌رو شاهد افزایش نرخ گوشت قرمز در بازار بودیم‌. به‌همین دلیل وزارت کشاورزی به موقع ورود و گوشت وارداتی در بازار توزیع کرد تا قیمت‌ متعادل شود. قیمتی که وزارتخانه برای نرخ دام تعیین کرده منطقی است و همه هزینه‌ها دامداران را دیده است ما ۹۰ درصد هزینه دامداران را تامین می‌کنیم از این‌رو از آنها انتظار داریم که با همکاری بیشتری کنند و دام را نگه ندارند.

بنا به اظهارات وی، وزارت جهاد در ایام نوروز تعطیل نشد و باجدیت به وظایف قانونی خود عمل کرد.

این مقام مسئول با رد خبر واردات ۱۸ هزار تن گوشت برزیلی مرجوع شده از چین به ایران، گفت: سازمان دامپزشکی با جدیت بر امنیت غذایی کشور نظارت دارد و اجازه واردات اقلام آلوده را نمی‌دهد با وجود نیاز کشور به ذرت، محموله ذرت آلوده را مرجوع کردیم.

حجم ویدیو: 2.67M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02
منبع: ایلنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    سلام اقاکجا۹۰درصدچرااشتباه امارمیدی ۱۰درصدراشماتامین میکنی ولی در۹۰درصدتاثیرمیگذاری که انهم داره بسمت نابودی پیش میره که انشاالله قبل ازاینکه دیربشه بفهمی مثل قیمت گندم که داشت نابودمیشددولت ورودکردالان همه وضعیت براتولیدکننده خوب شده برا دام هم برنامه رااجراکنن وازشکست نجات بدن

دیگر رسانه‌ها