معاون استاندار تهران هشدار داد؛

برخورد با متخلفان و اخلال گران بازار نوروز

معاون استاندار تهران با اعلام قیمت میوه های تنظیم بازاری شب عید گفت: برخورد قانونی بامتخلفان و اخلال گران بازار به شدت در دستور کار دستگاه های نظارتی استان قرار دارد و با هرگونه احتکار کالا و افزایش نامتعارف قیمت ها برخورد می‌شود.

برخورد با متخلفان و اخلال گران بازار نوروز

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم؛ حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: ذخیره کالاهای اساسی به میزان کافی در انبارها موجود است و از این بابت جای نگرانی وجود ندارد.

وی با تاکید بر نظارت بر بازار شب عید افزود: تیم های گشت و نظارت متشکل از دستگاه های اجرایی و نظارتی نسبت به فعال سازی گشت های کشیک اقدام و تمهیدات نظارتی را تشدید نمایند.

معاون اقتصادی استاندار تهران با اشاره به تامین کالاهای اساسی در سطح استان عنوان کرد: اصلاح و نظارت بیشتر بر شبکه توزیع دسترسی عموم مردم به کالاهای اساسی را تسهیل و قیمت ها در سطح بازار را متعادل می کند.

عسگری سپس گفت: برخورد قانونی بامتخلفان و اخلال گران بازار به شدت در دستور کار دستگاه های نظارتی استان قرار دارد و با هرگونه احتکار کالا و افزایش نامتعارف قیمت ها بر اساس قانون رسیدگی و برخورد صورت می شود.

گفتنی است در ادامه جلسه با اعلام تامین 3 هزار تن پرتقال و 1800 تن سیب قیمت میوه شب عید بر اساس نظرات کارشناسی اعضای ستاد تنظیم بازار استان مشخص و قیمت هر کیلو پرتقال 9 هزار تومان، سیب قرمز 11 هزار تومان و سیب زرد 12 هزار تومان تعیین شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
ارسال نظر