تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
وزیر جهاد کشاورزی؛

سهمیه نهاده های دامی فروردین‌ ماه دامداران آماده عرضه شد

وزیر جهاد کشاورزی گفت: نهاده دامی فروردین‌ماه به‌زودی بر روی سامانه بازارگاه قرار خواهد گرفت و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، «سید جواد ساداتی نژاد» در جلسه قرارگاه امنیت غذایی افزود: رؤسای سازمان‌ها باید رصد روزانه و ساعتی بر تولید و بازار داشته باشند و کمبودها را جبران کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: باید پیگیری‌ها کامل و اقدامات مثمر ثمر باشد، روحیه جهادی، اداری و نامه‌نگاری نیست و باید مسائل را برطرف کنیم.

ساداتی نژاد درباره با نهاده‌های مورد نیاز در استان‌ها افزود: ما مشکلی در تأمین نهاده‌های دامی نداریم و گزارش کاملی درزمینهٔ انتقال نهاده‌های دامی به دامداری‌ها ارائه شود.

وزیر جهاد کشاورزی بابیان این‌که در سال‌های گذشته تعطیلی کشتارگاه‌ها پنج روزه بوده است، اظهارداشت: امسال تعطیلی در کشتارگاه‌ها نخواهیم داشت و تنها یک روز اجازه تعطیلی به‌ شرط ایجاد نوبت خواهند داشت.

ساداتی نژاد گفت: برای تامین تجهیزات لازم برای بازرسی، از طریق سازمان برنامه‌وبودجه در استان‌ها اقدام شود.

وی گفت: نهاده دامی فروردین‌ماه هم به‌زودی بر روی سامانه بازارگاه قرار خواهد گرفت و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: اقدامات ما تنها برای عید و ماه رمضان نیست و در تمام ایام سال باید بازار و تولید به‌صورت مداوم رصد شود و نواقص آن در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف شود، سفره مردم مقدس است و تحت هیچ شرایطی نباید بگذاریم به این سفره استرس وارد شود.

منبع: وزارت جهاد کشاورزی
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها