کد خبر 581481

لزوم توسعه صندوق های سرمایه گذاری در بخش منابع طبیعی

وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت توسعه صندوق های سرمایه گذاری در بخش منابع طبیعی تاکید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور اظهار کرد: حفظ منابع طبیعی از مقدس ترین اقدامات در کشور است و امیدوارم حافظین منابع طبیعی با حفظ روحیه و نشاط و با تمام قدرت به این مسیر ادامه دهند.

وی تاکید کرد: ما باید در مسیر پیشرفت کشور با حفظ و توسعه منابع طبیعی پیش برویم و این رویه در تمام دنیا وجود دارد.

ساداتی نژاد با اشاره به این که صندوق های سرمایه گذاری در بخش منابع طبیعی باید توسعه یابد، عنوان کرد: ما در وزارت جهاد کشاورزی آمادگی داریم از این صندوق ها حمایت کنیم تا طرح های منابع طبیعی هر چه سریع تر پیش برود.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: منابع طبیعی باید از نوآوری و فناوری های جدید استفاده و استقبال کند و امکانات مورد نیاز برای این بخش تعبیه شود.

وی افزود: در زمینه فناوری های جدید باید از جوانان و شرکت های دانش بنیان استفاده شود.

ساداتی نژاد تاکید کرد: اقتصادی کردن منابع طبیعی با همراهی مردم بسیار حائز اهمیت است.

وی در رابطه با لایحه آبخیزداری عنوان کرد: ظرف دو هفته آینده لایحه آبخیزداری توسط سازمان جنگل ها بازنگری و اصلاح شود تا این لایحه توسط دولت به مجلس ارسال شود.

وزیر جهاد کشاورزی ابراز امیدواری کرد: در این دوره بتوانیم در جهت توسعه و رفع خلاهای قانونی پیش برویم و تمام مردم با دلسوزی و با اقتدار در کنار حافظان منابع طبیعی بمانند و از آب و خاک کشور حراست کنند.

ارسال نظر