کد خبر 516997

رییس پلیس امنیت عمومی تهران خبر داد؛

کشف ۸۴۰ کیلو مرغ در انبار خانه یک مرد تهرانی

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف ۸۴۰ کیلو گرم مرغ احتکاری در انباری یک ساختمان مسکونی در شرق تهران خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم؛ سردار علی ذوالقدری با اعلام خبر کشف صدها کیلوگرم مرغ احتکار شده از انباری یک ساختمان، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی مرغ در انباری ساختمان مسکونی در حوالی تهرانپارس، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس،  ساختمان مسکونی مورد نظر شناسایی شد و تردد مالک ساختمان تحت مراقبتهای ویژه پلیسی قرار گرفت.

وی بیان کرد:  پس از کسب مجوز قضائی و بازرسی از محل، مقدار 840  کیلوگرم مرغ که اخیراً مالک ساختمان در انباری ساختمان تخلیه کرده بود، کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با دستور قضائی تمام اقلام مکشوفه به چرخه توزیع کالا بازگشت، گفت: در این راستا  انباری ساختمان پلمب و متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

ذوالقدری با تأکید بر اینکه تمام تلاش دست‌اندرکاران تنظیم بازار، کنترل قیمت مرغ است و در صورت توزیع خارج از شبکه در تنظیم قیمتها اخلال و بی نظمی ایجاد خواهد شد، یادآور شد: هر نوع خرید و فروش، دپو و توزیع خارج از شبکه توزیع، غیر قانونی است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مجتبی
    ۱ ۱

    احتکار کننده را بدون هیچ دادگاهی اعدام کنید تا درس عبرتی برای دیگران گردد تا کی بایستی این همه بی عدالتی را ملت تحمل کنند دادگاه تصمیم می گیرد و با پول سند احتکار کننده را آزاد می کند اما خار این بی عدالتی در چشم مردم فرو می رود.

  • مجتبی
    ۰ ۰

    سلام من دیروز مرغ خریدم کیلویی 36500پس نظارت کجاست شهرستان کهنوج استان کرمان