کد خبر 352587

تخفیف ۲۵تا ۳۰درصدی ماکارونی در ماه رمضان

مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از تخفیف ۲۵ تا ۳۰ درصدی در عرضه ماکارونی از سوی واحدهای تولیدی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ماه رمضان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، علیرضا رستمی با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته با انجمن صنفی ماکارونی برای در نظر گرفتن تخفیف در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در این ماه ۲۵ تا ۳۰ درصد تخفیف برای عرضه ماکارونی در نظر گرفته شده که ۱۰ درصد از طریق فروشگاه زنجیره‌ای و ۱۵ تا ۲۰ درصد از این تخفیف نیز از سوی واحدهای تولیدکننده اعمال می‌شود.

وی هم‌چنین علت افزایش قیمت ماکارونی را افزایش قیمت گندم و افزایش دستمزد کارمندان عنوان کرد و گفت: اگر در این شرایط افرادی از محصولات قبلی خود سو استفاده می‌کنند و کالاهایی را که قیمت قدیم روی آن‌ها درج را به قیمت جدید عرضه می‌کنند، این موضوع قابل پیگیری است و شهروندان می‌توانند شکایات خود را به سامانه ۱۲۴ و سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها ارائه کنند.

اخیراً با تصویب سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان قیمت هر بسته ماکارونی ۷۰۰ گرمی به عنوان مبنای تعیین قیمت این محصول با ۷۵ درصد افزایش به ۵,۴۵۰ تومان رسید و قیمت سایر انواع ماکارونی نیز بر این اساس تغییر کرد.

اخیراً رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات ماکارونی ایران اعلام کرد که این انجمن تصمیم گرفته که به مناسبت ماه مبارک رمضان همه کارخانه‌ها، ماکارونی را حداقل ۱۵ درصد ارزان‌تر از قیمت مصوب به فروشندگان عرضه کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری