کد خبر 337852

سازمان بازرسی به موضوع گرانی گوشت وارد شد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ورود این سازمان به موضوع گرانی گوشت خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، قاضی ناصر سراج ، در رابطه با ورود سازمان بازرسی کل کشور به موضوع گرانی گوشت، اظهار کرد: فعلاً در این زمینه اقداماتی صورت گرفته است اما مطرح کردن آن در حال حاضر صلاح نیست.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور، عنوان کرد: مانند همه موارد در حال کار روی این موضوع نیز هستیم تا علت‌یابی کنیم و ببینیم موضوع کمبود چه بوده است. این کمبود در حالی است که دولت نسبت به سال گذشته گوشت بیشتری وارد کرده اما باز هم کمبود داریم که باید موضوع را بررسی کنیم و ببینیم علت چیست. نتیجه این بررسی هنوز مشخص نیست.

وی در رابطه با ارائه گزارش پیرامون موضوع گرانی گوشت نیز، تاکید کرد: گزارش‌های ما محرمانه است و در صورت آمدن اسم فرد، حق نداریم آن را مطرح کنیم. کلیت همین‌هایی است که مطرح شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • انوشیروان
    ۰ ۰

    خیلی جالبه بعد اینکه صدای همه از گرانی بی اندازه و قاچاق گوشت در اومده اینا به فکر شدند و تازه صلاح نیست نتایج رو به مردم بگویند! از طرفی جواب درستی داده گفته مثل همه کارهای پیش از این که هیچوقت نتیجه ای نداده تو این ۴۰ سال این رو هم پیگیری میکنیم

  • ناشناس
    ۰ ۰

    من هم به جای ایشان بودم همین پرت و پلا ها را سر هم می کردم و خیلی خوشگل و مجلسی در یک مصاحبه ارائه میدادم و از پرسنل هم خواسته میشد که با شور و شوق زاید الوصفی تشویق و ابراز تشکر کنند.