{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 334226

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین:

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: با هدف توزیع عادلانه گوشت قرمز، عرضه اینترنتی این کالاها کلید خورده است.

اقتصاد آنلاین – سپیده قاسمی؛ حمید ورناصری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد آنلاین با بیان اینکه در این روش واسطه‌ها حذف خواهند شد، اظهار کرد: در توزیع اینترنتی امکان نظارت دقیق و مستمر برای جلوگیری از گران فروشی وجود دارد.

وی تاکید کرد: قیمت های که گوشت قرمز عرضه می شود مصوب دولتی است و اجازه گران فروشی داده نمی شود.

ورناصری همچنین از توزیع همزمان مرغ و تخم مرغ تنظیم بازاری همراه با گوشت قرمز خبر داد و گفت: این کالا ها نیز در سایت های منتخب اینترنتی در دسترس مردم قرار می گیرند .

به گفته وی؛ مردم می توانند با مراجعه به این سایت ها پس از ثبت مشخصات هر 15روز یکبار به میزان مشخص کالای مورد نیاز خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

ورناصری از نتایج مثبت دیگر استفاده از توزیع اینترنتی را آسان شدن خرید دانست و گفت: با توسعه توزیع اینترنتی دیگر شاهد صف های طولانی برای خرید گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ با نرخ دولتی نخواهیم بود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر توزیع کالاهای تنظیم بازاری تنها در پایتخت است، اما به زودی به سراسر کشور تعمیم می یابد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: در حال حاضر گوشت منجمد، مرغ منجمد و تخم مرغ تنظیم بازاری ارائه می شود، اما به زودی گوشت گرم نیز به آنها اضافه می شود.

ورناصری ابراز امیدواری کرد با توسعه توزیع اینترنتی به تمام استان های کشور شاهد کاهش قیمت گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ باشیم.

گفتنی است؛ مردم پایتخت هم اکنون می توانند در سایت "به‌روزرسان" پس از ثبت مشخصات شخصی و آدرس؛ گوشت قرمز منجمد، گوشت مرغ منجمد و تخم مرغ تنظیم بازاری با قیمت دولتی را هر دو هفته یکبار با سقف مشخص سفارش و درب منزل تحویل بگیرند.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۴ ۰

  طرح جالبی فقط با نظارت و کنترل تا سیستم توزیع از کانال دولتی روش بازار اینترنتی برای عموم و جلوگیری از صف جلو فروشگاهی روش فروش همه نوع کالای اساسی مورد نیاز مردم با رصد فضای مجازیاز مبدا تا مقصد باعث توزیع درست و عادلانه به همه اقشار نیازمند می گردد

 • جواد
  ۳ ۱

  بیایید یک فکر اساسی بکنید به نظرم این طرح خوبی نیست چون 95 درصد مردم قشر آسیب پذیر جامعه هستند و عموما هم به اینترنت دسترسی ندارند مشخص می شه این گوشتها به همان 5 درصدی ها می رسد

 • س0س
  ۱۴ ۱

  ترامپ چه کرده ای که گوشت و پوشک و شیر خشک و آّ......کمیاب شد . امریکلا هیچ غلطی نمتونی بکونی

 • فاطمه
  ۴ ۰

  باسلام چطورمیتونم ثبت اینترنتی انجام بدم توروخدا درست راهنمائیم کنید

 • اکبر
  ۱ ۳

  جهت رعایت بهداشت و ایمنی بهتر است گوشت در فروشگاه ها به مردم تحویل شود

 • 123
  ۷ ۰

  توزيع عادلانه؟؟؟؟؟ ! چرا نگفته كه قاچاق و كمبود و گراني هست و مشكل از اداره كنندگان و سردمداران است كه گوشت هم بايد جيره بندي بشه؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  قیمت ها رو دیدیم
  خیلی با صرفه بود
  بطور مثال گوشت چرخ کرده گوساله1 کیلو 60800 تومان

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری