{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 316033

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

مرغداران و تولیدکنندگان جوجه یکروز در نامه‌ای به رییس‌جمهور از تصمیم کارگروه ستاد تنظیم بازار مبنی بر قیمت‌گذاری ۹۸۰۰۰ ریال برای هر کیلوگرم مرغ جهت مصرف کننده انتقاد کرده و خواستار افزایش این قیمت به ۱۱۵۰۰۰ ریال شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین، در متن این نامه که به امضاء اتحادیه تعاونی‌های کشاورزی مرغداران گوشتی ایران، انجمن ملی تولید کنندگان زنجیره ای گوشت مرغ و انجمن تولید کنندگان جوجه یکروزه رسیده، آمده است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام؛

مستحضر می باشید برخلاف رضایت تشکل ها قیمت ۱۰۵۰۰۰ ریال برای هر کیلوگرم مرغ جهت مصرف کننده در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان تأیید و جهت تصویب نهایی به کارگروه ستاد تنظیم بازار ارسال گردید، امروز اطلاع حاصل شد که کارگروه تنظیم بازار قصد دارد قیمت ۹۸۰۰۰ ریال را ابلاغ نماید که مفهوم آن انتقال پیام توقف تولید به تولید کنندگان است. با تمام احترام به کارگروه تنظیم بازار رقم فوق الذکر به هیچ وجه مورد تأیید تشکل ها نیست و پیشنهاد ۱۱۵۰۰۰ ریال برای مصرف کننده قیمت قابل قبول کارشناسی می باشد. امید است برای اولین بار با رعایت بند ب ماده ۴ قانون برنامه ششم توسعه با پذیرفتن قیمت پیشنهادی تشکل ها تداوم تولید و دلگرمی تولید کنندگان را فراهم آورند.

نامه مرغداران

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری