کد خبر 206628

۳توصیه به وزیر بعدی

خداحافظی تلویحی"واعظی" با وزارت ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اگر قضاوت مردم و شرکت ها این است که بها دادن به بخش خصوصی درست بوده، قطعاً وزیر بعدی نمی تواند خلاف نظر مردم عمل کند و برای وزیر بعدی، هر کسی که هستند ۳ توصیه دارم.

محمود واعظی در حاشیه افتتاح پروژه های بخش خصوصی در راستای راه اندازی فاز 3 شبکه ملی اطلاعات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این دولت در وزارت ارتباطات تکنولوژی را آزاد کردیم و به بخش خصوصی بها دادیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: اگر قضاوت مردم و شرکت ها این است که بها دادن به بخش خصوصی درست بوده، قطعاً وزیر بعدی نمی تواند خلاف نظر مردم عمل کند و توصیه ایم به وزیر بعدی، هر کسی که هست این است که حتما باید به گونه ای عمل کند که مردم استفاده بیشتری را ببرند، برای سالم سازی فضای مجازی از طریق فرهنگ سازی بین مردم تلاش کند و به بخش خصوصی و تولید محتوای داخلی توجه داشته باشد.

وی ادامه داد: در دو سال گذشته 22 هزار گروه یک تا 10 نفره اپلیکیشن نویسی فعال شده و با این نهضت، ایجاد 130 هزار شغل در سال 96 قطعاً بیش از هدف گذاری محقق خواهد شد.

وزیر ارتباطات با تأکید بر اینکه به شبکه های مجازی خارجی اجازه کار بنگاه داری در ایران را نمی دهیم، گفت: برای مقابله با این امر، خدمات ارزش افزوده و پرداخت در این شبکه ها ممنوع است.

وی ادامه داد: برای راه اندازی دولت الکترونیک 150 تا 200 دستگاه باید به شبکه متصل شود که پیش بینی کردیم که اگر 10 تا 15 دستگاه ابتدا متصل شوند، 75 درصد نیازمندی های مردم برطرف می شود و این شبکه در مردادماه افتتاح خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر