{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 363048

مهدی هاشمی که خبری پیرامون ازدواج دومش از ساعاتی پیش در فضای مجازی منتشر شده بود، با انتشار فیلم زیر این خبر را تایید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، مهدی هاشمی در این فیلم ضمن تایید خبر ازدواجش با "مهنوش صادقی" بازیگر سریال دردسر‌های عظیم گفت: کسانی که این موضوع را تکذیب کردند از آن اطلاع نداشتند. وی تاکید کرد این یک موضوع خصوصی است و نباید در فضای مجازی به موضوعات پرداخت.

ارسال نظر

 • مهر
  ۳ ۱

  خودشون شروع می کنند و با این اخبار تهوع آورشون فضای مجازی را به گند می کشند بعد با پررویی میگن فضای مجازی جای این چیزها نیست!

 • زهرا
  ۳ ۰

  عجب رویی داره

 • ناشناس
  ۳ ۲

  آقای هاشمی روانشناسی می گفت هر نوع رابطه موازی چه شرعی چه غیر شرعی نشان از یک اختلال روانی یا شخصیتی دارد. موضوع شما و امثالهم نشانه شیوع یک اختلال است باید خبر آن گسترش یابد، تا اگر مردم چه زن و چه مرد تمایل به رابطه موازی را در خود احساس می کنند به مشاور مراجعه کنند. و بدانند که هر کسی اعم از افراد معروف و شخصیت‌های قابل قبول جامعه تا افراد عادی و ناشناخته می توانند دچار این اختلال بشوند و قبل از اینکه گرفتار شوند به دنبال درمان خود بروند

 • ناشناس
  ۴ ۲

  حیفِ خانم ِِگلابِ آدینه این قدرپسرومردِ مجرد هست چراباید زندگیتون راروی زندگیِ دیگران بناکنید واقعا جایِ تاسف داره وجالبِ که موقعِ انتخابات وتصمیم گیری های مهمِ کشور این خانوم ها صاحب نظرهم میشند

پربازدیدترین ویدیو ها