پرسپولیس مشتری امباپه شد!

یک سایت هندی با پوشش جدایی احتمالی کیلیان ام‌باپه از پاری‌سن‌ژرمن، پرسپولیس را یکی از تیم‌های خواهان او برشمرد

پرسپولیس مشتری امباپه شد!

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سایت هندی republicworld نوشت: «پاری‌سن‌ژرمن حاضر است کیلیان ام‌باپه، کاپیتان فرانسوی‌اش‌، را بفروشد. این بازیکن از تور پیش‌فصل فرانسوی‌ها خط خورده است.

این می‌تواند بزرگ‌ترین انتقال تاریخ فوتبال باشد. فوق ستاره فرانسوی تصمیم گرفته است پس از پایان حضورش در پاری‌سن‌ژرمن قراردادش را تمدید نکند. باشگاه از این تصمیم راضی نیست و از او خواسته که تابستان امسال باشگاه را ترک یا قرارداد جدیدی امضا کند. رئال مادرید یکی از باشگاه‌هایی است که توانایی خرید این ستاره را دارد. ام‌باپه بارها اعلام کرده است که قصد دارد پس از پایان قرارداد فعلی‌اش در تابستان ۲۰۲۳، این تیم را ترک کند. این در حالی است که پاری‌سن‌ژرمن می‌خواهد ۱۸۰ میلیون یورویی را که سال ۲۰۱۷ برای او خرج کرده بود، زنده کند.»

این سایت هندی در ادامه مدعی شده است: «طبق شایعات اخیر، چندین باشگاه برای جذب این بازیکن علاقه نشان دادند. به نظر می‌رسد که باشگاه پیشتاز رئال مادرید باشد و پس از آن آرسنال شانس بیشتری برای خرید او دارد. بر اساس گزارش‌ها از دیگر مدعیان می‌توان به باشگاه الاتحاد عربستان و پرسپولیس ایران اشاره کرد. وضعیت همچنان در نوسان است و مقصد بعدی ستاره فرانسوی مشخص نیست.

ام‌باپه احتمالاً به رئال مادرید بپیوندد؛ به‌ویژه هم‌اکنون که کریم بنزما این باشگاه را ترک کرده و به الاتحاد عربستان پیوسته است.»

منبع: ایسنا
ارسال نظر
ارسال نظر