خبر مهم درباره وضعیت سجادی؛

وزیر ورزش به بخش عمومی منتقل شد

رییس بیمارستان محل معالجه وزیر ورزش و جوانان با اعلام خبر انتقال دکتر سجادی به بخش عمومی تاکید کرد: روند درمان ایشان تا بهبودی کامل ادامه خواهد داشت.

وزیر ورزش به بخش عمومی منتقل شد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از وزارت ورزش و جوانان، حسین صمدی‌نیا رئیس بیمارستان محل معالجه حمید سجادی درباره آخرین وضعیت او اظهار کرد: خدا را شاکریم با تلاش همه همکارانم در حوزه درمان از جمله پزشکان و پرستاران و دعای خیر مردم و خانواده مکرم ایشان، سید حمید سجادی بعد از ظهر امروز به بخش عادی منتقل شدند.

وی با روبه بهبودن خواندن شرایط عمومی وزیر ورزش و جوانان گفت: سجادی امروز توانست بدون کمک حرکت کند، غذای معمول را میل کند و آزمایش‌های انجام شده حاکی از شرایط جسمانی بسیار خوب ایشان است.

پزشک معالج سجادی با تاکید براین موضوع که مراقبتهای پزشکی و پرستاری ایشان انجام می شود، بیان کرد: فعالیتهای باز توانی وبرنامه‌ریزی‌های درمانی تا زمان صلاحدید پزشکانش تا بهبودی کامل ادامه خواهد داشت تا ان‌شاءالله از بیمارستان ترخیص شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش ورزشکار بودن سجادی را در روند درمان و سلامتی‌شان بسیار مهم دانست و گفت: از دوستداران ایشان میخواهم برای بهبودی کاملشان دعا کنند.

وی در پایان گفت: بهترین خبر برای خانواده ورزش و جوانان این است که سجادی به بخش عمومی منتقل شدند.

ارسال نظر
ارسال نظر