فتح‌الله زاده: من را تنها با ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی رها کردند

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من را تنها با ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی رها کرده‌اند و واقعا سخت است و باید کمک شود.

فتح‌الله زاده: من را تنها با ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی رها کردند

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از  ایسنا، علی فتح‌الله‌زاده روز پنجشنبه در حاشیه تمرین تیم استقلال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با آقای ساپینتو هماهنگ کردیم که تمرین‌های استقلال هفته‌ای یک‌ بار با حضور تماشاگران برگزار شود. خدا را شکر وضعیت استقلال خوب و روبه‌رشد است و ان‌شاءالله بتوانیم این روند را حفظ کنیم.

او ادامه داد: یک سری مشکلات مالی وجود دارد و حتی یکی از دوستان پرسپولیسی هم گفت که چرا می‌گویی پول کالدرون را دولت داده، پول استراماچونی را هم دولت بدهد که من گفتم ناراحت نیستم چرا دولت پول کالدورن را داده است و کار درستی بود اما اگر به استقلال کمک نشود کار ما سخت است.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در دوره مدیران قبلی ۲۰ تا ۳۰ میلیارد بدهی به استراماچونی داشتیم اما الان با افزایش یورو و دلار نزدیک به ۱۰۰ میلیارد شده و واقعا برای یک باشگاه پرداخت آن خیلی سخت است و همه باید کمک کنند تا از این گردنه عبور کنیم. ما کلی کار کرده و کمپ را درست کرده‌ایم و پنجره باشگاه را نیز باز کردیم و انتظار داریم در قضیه استراماچونی به ما کمک کنند.

او در پاسخ به این سوال که طبق گفته آقای تاج، استقلال ۵۰۰ هزار دلار نزد ای‌اف‌سی دارد آیا می‌توان این پول را با طلب آقای استراماچونی تهاتر کرد، گفت: به آقای تاج هم گفتم پول ما نزد ای‌اف‌سی است و وقتی ما را ملزم به پرداخت پول استراماچونی می‌کنند، خودشان هم باید پول ما را بدهند. اگر این پول را بدهند و با توجه به  ۳۰۰ هزار دلاری هم برای ملی‌پوشانمان داریم، به ما کمک می‌شود. آقای تاج هم قول پیگیری داد و هواداران هم دعا کنند تا این مشکل حل شود.

فتح‌الله‌زاده در واکنش به این سوال که گویا هیات‌مدیره با دریافت وام مخالفت کرده است، شما چه راهکاری برای پرداخت پول تا ۱۱ فروردین ماه دارید، عنوان کرد: این اخبار خلاف است و هیات‌مدیره موافقت کرده است و خودشان به من گفته‌اند: وام بگیر! اینها شایعاتی است که می‌خواهند آرامش ما را بر هم بزنند. دنبال گرفتن وام هستیم البته پایان سال است و بانک‌ها پرداخت وام را به سال جدید موکول می‌کنند.

او در پاسخ به این سوال که خبرهایی مبنی بر رفتن شما وجود داشت اما گویا حواشی به پایان رسید، توضیح داد: از روز اولی که آمدم گفتم اگر الان کسی باشد و بتواند ۳۰۰ میلیارد بیاورد من خودم او را نزد آقای وزیر می‌برم و از او خواهش می‌کنم مدیرعامل استقلال شود و من در کنارش به او کمک می‌کنم. من استقلالی هستم و پست و مقام برای من مهم نیست و مهم استقلال است. الان هم می‌گویم هر کسی پول دارد بیاید و با هم پیش وزیر برویم. من را تنها با ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی رها کرده‌اند و واقعا سخت است و باید کمک شود. اگر دیگران و دولت در این قضیه به ما کمک کنند، مابقی مشکلات را خودمان حل می‌کنیم.

او در واکنش به این سوال که شخص مورد نظر برای مدیرعامل استقللال استوری گذاشته و گفته من یک هوادار هستم و کمک خواهم کرد، گفت: کمک‌کردن با استوری‌گذاشتن و حرف‌زدن نیست. حساب باشگاه مشخص است و پول واریز کند و این می‌شود کمک‌کردن!

فتح‌الله‌زاده درباره کاهش محرومیت سرمربی این تیم نیز عنوان کرد: محرومیت را می‌شکنیم چون حق ساپینتو نیست.

او در پاسخ به این سوال که گویا وزارت ورزش تکذیب کرده است، خاطرنشان کرد:  بله بگذارید دلشان خوش باشد. آرزو بر جوانان عیب نیست.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
ارسال نظر