دفاعیات پرافتخارترین فوتبالیست در پرونده تجاوز

دنی آلوز که به اتهام تجاوز زندانی است بار دیگر اظهارات خود را تغییر داده و مدعی شد زنی که از آلوز شکایت کرده به او تعرض کرده است.

دفاعیات پرافتخارترین فوتبالیست در پرونده تجاوز

به گزراش اقتصادآنلاین به نقل از خبرورزشی، دنی آلوس که به اتهام تجاوز زندانی است بار دیگر اظهارات خود را تغییر داده و مدعی شد زنی که از آلوس شکایت کرده به او تعرض کرده است.

امروز دادگاهی در شهر بارسلون با درخواست آزادی موقت دنی آلوس تا زمان برگزاری جلسه دادگاه مخالفت کرده و در نتیجه او همچنان در زندان باقی ماند.

اما اخباری که امروز در اسپانیا منتشر شد حاکی از این است که آلوس در درخواستی که برای دادگاه ارسال کرده بار دیگر روایت خود را تغییر داده است. آلوس که به تجاوز به یک زن متهم شده است در اظهارات جدید خود مدعی شده در واقع شاکی پرونده بوده که به او تعرض کرده است. آلواز خودش را قربانی تجاوز خوانده است.

این تناقض‌گویی‌ها مسلما به نفع ستاره برزیلی نخواهد بود. آلوس ابتدا مدعی شده بود که این زن را اصلا نمی‌شناسد. او بعد از این ادعای اولیه سه بار دیگر ادعاهایی جدید مطرح کرد که با ادعاهای قبلی او تفاوت داشت. آلوس حالا روند اعترافات گذشته خود را کاملا تغییر داده و می‌گوید نه تنها هیچ اشتباهی از او سر نزده بلکه خودش قربانی بوده است.

رسانه‌های کاتالان از اظهارات جدید دنی آلوس به عنوان ادعایی سورئال یاد کرده‌اند. آلوس به دادگاه اعلام کرده تا کنون هر چه گفته دروغ بوده چرا که سعی داشته از شاکی‌اش حمایت کند.

این صحبت‌های آلوس در حالی مطرح می‌شود که پزشکی قانونی شواهد غیر قابل انکاری از تجاوز او به شاکی پرونده پیدا کرده است.

منبع: خبر ورزشی
ارسال نظر
ارسال نظر