اعتراف مهم خبرنگار انگلیسی؛ یک نفر در تیم ایران کار را برای ما سخت می کند

از جمله اتفاقات جالب توجه در فاصله ۲۴ ساعت مانده به شروع بازی ایران اعتراف خبرنگار انگلیسی درباره حریف تیم کشورش بود.

اعتراف مهم خبرنگار انگلیسی؛ یک نفر در تیم ایران کار را برای ما سخت می کند

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرورزشی، یک خبرنگار انگلیسی در ارتباط با اینکه چه شرایطی را برای تیم کشورش مقابل ایران پیش‌بینی می‌کند بیش از هر چیز به توانایی‌های سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اشاره کرد.

در آستانه دیدار تیم‌های ملی فوتبال کشورمان و انگلیس در اولین دیدار مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی که خبرنگاران رسانه‌های مختلفی در محل کنفرانس حضور داشتند تا مصاحبه سرمربیان دو تیم را پوشش بدهند پیش از شروع نشست یکی از این نمایندگان رسانه‌های انگلیس در صحبت با خبرنگار خبر ورزشی اظهارات جالب توجهی را مطرح کرد.

«کاست نیل» در مورد مسابقه تیم کشورش با تیم ملی مان اظهار داشت: بازی با تیم‌هایی که کارلوس کی‌روش هدایت آنها را بر عهده دارد همیشه دشوار است.

او تأکید داشت: چون کی‌روش به خوبی از عهده بازی‌های دفاعی و ارائه ساختارهای تدافعی بر می‌آید کار مقابل آنها سخت است.

این خبرنگار قدیمی انگلیسی گفت: فراموش نکنیم که کی‌روش در منچستریونایتد هم کار کرده و قطعاً با شناخت خوبی نسبت به فوتبال انگلیس و ملی‌پوشان ما، تیمش را روانه میدان می‌کند.

وقتی از این خبرنگار انگلیسی پیرامون نتیجه مسابقه سوال کردیم با شیطنتی خاص ادامه داد: من به شما گفتم که بازی دشواری پیش روی ماست اما در نهایت معتقدم می‌توانیم ایران را شکست بدهیم و جام جهانی را با پیروزی شروع کنیم.

منبع: خبرورزشی
ارسال نظر