تصمیم عجیب کی روش برای خط زدن یک لژیونر

نام پیام نیازمند دربین نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی دیده می شود.

تصمیم عجیب کی روش برای خط زدن یک لژیونر

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرورزشی، علیرضا بیرانوند، سیدحسین حسینی، پیام نیازمند و محمدرضا اخباری ۴ گلر حاضر در اردوی تیم ملی بودند. به غیر از این ۴ دروازه بان، امیرعابدزاده هم یکی از بازیکنانی است که شانس حضور در جام جهانی را خواهد داشت.

معمولا همه تیم ها برای جام جهانی ۳ دروازه بان را در لیست نهایی خود قرار می دهند و با این حساب پیش بینی می شد که ۲ گلر از تیم ملی خط بخورند. شنیده های ما حاکی از آن است که مدیران تیم ملی، پیامکی برای اخباری ارسال نکردند و همانطور هم که انتظار می رفت، گلر تراکتور یکی از خط خورده های تیم ملی لقب گرفت. با این حال از پیام نیازمند دعوت شد تا امروز راهی هتل المپیک شود و خودش را به کادرفنی تیم ملی معرفی کند.

پیامکی که برای پیام ارسال شد به این معنی است که گلر سپاهان یکی از گلرهای حاضر در جام جهانی خواهد بود. حضور بیرانوند به عنوان گلر اول و حسینی هم که از قبل مشخص شده بود. با این حال اقدام عجیب و غیر منظره کی روش در دعوت از نیازمند ۲ مفهوم دارد؛ یا کارلوس می خواهد عابدزاده را که شرایط خوبی در تیم باشگاهی اش نداشته خط بزند یا اینکه قصد دارد ۴ گلر به همراه خود به قطر ببرد که در نوع خودش عجیب است.

منبع: خبرورزشی
ارسال نظر