واکنش بانوی ورزشکار ‌ایرانی به افتادن روسری اش

در پی افتادن روسری پارمیدا قاسمی در مراسم اهدای مدال، او توضیحاتی در این باره ارائه کرد

واکنش بانوی ورزشکار ‌ایرانی به افتادن روسری اش

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرورزشی، پارمیدا قاسمی، عضو تیم ملی تیر و کمان ایران در رشته ریکرو، روز ۱۹ آبان بر روی سکوی اهدای مدال در مراسم اختتامیه لیگ تیروکمان جام خلیج فارس در تهران، در حالی ظاهر شد که روسری‌اش به طور کامل روی سرش قرار نگرفته بود. او که عضو تیم سنگ آهن بافق است همراه با هم‌تیمی‌هایش با کسب ۸ امتیاز در رده اول قرار گرفت و قهرمان شد.

بعد از آن اتفاق و انتشار فیلم پارمیدا قاسمی روی سکو، این ورزشکار به حواشی چند روز اخیر واکنش نشان داد. پارمیدا پیرامون حاشیه‌های حضورش در مراسم اختتامیه لیگ تیر و کمان جام خلیج فارس با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی‌اش گفت: موقع اهدای مدال و جوایز روی سکو، به دلیل باد وشرایط استرس زیاد روی سکو متوجه افتادن مقنعه‌ام نشدم و این قضیه باعث بازتاب‌هایی شد که سوءتفاهم‌هایی ایجاد کرد. من و خانواده‌ام هیچ‌وقت با حجاب مشکلی نداشتیم و نداریم، از مردم، مسئولان، مربی، باشگاه سنگ آهن بافق و هم‌تیمی‌هایم عذرخواهی می‌کنم.

مشابه چنین اتفاقی پیش‌تر برای الناز رکابی، دختر ملی پوش سنگنوردی ایران هم رخ داده بود. او بعدا در صحبت‌هایی عنوان کرد که عمدی در این کار نداشته است.

منبع: خبرورزشی
ارسال نظر