شاگردان کی روش با برد راهی قطر شدند / برتری ایران مقابل نیکاراگوئه

تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقه تدارکاتی قبل از جام جهانی مقابل نیکاراگوئه به پیروزی رسید.

شاگردان کی روش با برد راهی قطر شدند / برتری ایران مقابل نیکاراگوئه

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی در مسابقه‌ای تدارکاتی به مصاف تیم نیکاراگوئه رفت که این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ملی ایران به پایان رسید. در این دیدار لژیونرها غایب بودند و تیم ملی با ترکیبی از بازیکنان لیگ برتر داخلی و بازیکنان جوان به مصاف حریف رفت.

تیم ملی کشورمان دوشنبه آینده ۲۳ آبان راهی قطر خواهد شد و چهارشنبه ۲۵ آبان پشت درهای بسته در مسابقه تدارکاتی‌ قبل از جام جهانی به مصاف تونس می‌رود.  نخستین دیدار تیم ملی در جام جهانی ۳۰ آبان مقابل انگلیس خواهد بود.

داور:سعدالله گل‌مرادی( تاجیکستان)

کمک داوران: اکمل بوریف و فرخ کورالوف( تاجیکستان)

کارت زرد:اریک تلز، هارلود مدینا،فیگوئرا( سرمربی)  ( نیکاراگوئه)

کارت قرمز:-

گل: مهدی ترابی( دقیقه ۱۵) برای تیم ملی ایران

ترکیب تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند( از دقیقه ۶۲ سیدحسین حسینی) ، سید آریا برزگر( از دقیقه ۷۵ علی صادقی) ، مرتضی پورعلی گنجی، مهدی ترابی( از دقیقه ۷۵  سامان تورانیان) ، میلاد سرلک( از دقیقه ۶۲ مهدی هاشمی نژاد) ، ابوالفضل جلالی، وحید امیری، محمدحسین کنعانی زادگان، رامین رضاییان، امید نورافکن( از دقیقه ۶۲ امید ابراهیمی( از دقیقه ۶۷ شجاع خلیل زاده) ) ، روزبه چشمی

سرمربی: کارلوس کی‌روش

ترکیب تیم نیکاراگوئه:

 لوپز،فلتس، تلز، داویلا، آکودو، کورونل، مونکادا، مدینا( از دقیقه ۷۶ نانو پرالتا) ، لوپز، فلورس ( دقیقه ۴۶ تالاوزا) و ترمینیو

سرمربی:  مارکو فیگوئرا

دقیقه ۱۵:

با اشتباه مدافع نیکاراگوئه ب صاحب موقعیت گلزنی شدیم و بعد از لو دادن توپ، بازیکن تیم ملی پاس دقیقی در محوطه جریمه به مهدی ترابی داد و او با یک  ضربه فنی و دقیق  نخستین گل تیم ملی را به ثمر رساند. ترابی بعد از گلزنی سجده شکر به جا آورد و شادی جالبی را به نمایش گذاشت.

منبع: فارس
ارسال نظر