علی دایی بازداشت شد؟ / واکنش فوری برادر دایی به ماجرا

برخلاف اعلام رسانه های خارجی، بازداشت علی دایی صحت ندارد.

علی دایی بازداشت شد؟ /  واکنش فوری برادر دایی به ماجرا

به گزارش اقتصادآنلاین، ایلنا نوشت: ساعاتی پیش بود که کونستانتین اکنر، خبرنگار ورزشی تایمز در توییتی عنوان کرد که قصد داشته است مصاحبه‌ای به بهانه جام جهانی با علی دایی داشته باشد که متوجه شده است که علی دایی روز سه‌شنبه در ایران دستگیر شده است!

واکنش خانواده علی دایی به خبر دستگیری اش

این ادعای خبرنگار تایمز در فضای مجازی به صورت گسترده پخش شد و با عنوان خبر دستگیری علی دایی بازتاب زیادی پیدا کرد. این در حالیست که هیچ منبع داخلی این خبر را تایید نکرده بود و بعید به نظر می‌رسید که چهره‌ای مثل دایی از روز سه شنبه دستگیر شده باشد و تا امروز شنبه هیچ رسانه داخلی از آن با خبر نشده باشد.

در این راستا با محمد دایی، برادر وی تماسی داشتیم و او با تکذیب این خبر گفت: خبر دستگیری ایشان صحت ندارد و کذب است. من صبح امروز با او در تماس بودم و هیچ اتفاقی در این خصوص رخ نداده و این ماجرا را تکذیب می‌کنیم.

شایعه عجیب درباره حضور علی دایی در مراسم چهلم مهسا امینی

چندشب پیش خبری با عنوان حضور علی دایی، حامد لک و وریا غفوری در مراسم چهلم مهسا امینی در فضای مجازی منتشر شد. همین شایعه‌پراکنی باعث شد عده‌ای با خودرو در جلو هتل کورد سقز شروع به بوق‌‌زدن‌های ممتد و ایجاد ترافیک کنند که با دخالت پلیس متفرق شدند.

بیوگرافی علی دایی و همسرانش با عکس / عکس های دختران علی دایی در خارج از کشور

 «حضور علی دایی در هتل کورد»، «ربوده‌شدن علی دایی و حامد لک از هتل کورد»، «بستن ورودی‌های منتهی به شهر سقز» و « حامد بهداد و ترانه علیدوستی نتوانستند وارد سقز شوند» از دیگر شایعاتی بود که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد. این در حالی‌ است که بر اساس اعلام استاندار کردستان هیچ هنرمند یا ورزشکاری به سقز سفر نکرده است.

استاندار کردستان گفته بود: علی دایی در تهران و در خانه‌اش حضور دارد و هیچ چهره‌ای به سقز نیامده است.

ارسال نظر