اولین واکنش رسمی آجورلو پس از برکناری

مصطفی آجورلو طی انتشار مطلبی در فضای مجازی به برکناری خود از مدیرعاملی باشگاه استقلال واکنش نشان داد. او نوشت: مصلحت استقلال در گرو آرامشی است که همچون فصل گذشته می‌تواند بازهم ضامن موفقیت این باشگاه باشد و به همین جهت ترجیح می‌دهم در مقطع فعلی با سکوت خودم در خصوص وقایع اخیر، حافظ منافع استقلال بزرگ باشم.

اولین واکنش رسمی آجورلو پس از برکناری

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، مصطفی آجورلو طی انتشار مطلبی در فضای مجازی به برکناری خود از مدیرعاملی باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

مصطفی آجورلو مدیرعامل سابق باشگاه استقلال با انتشار مطلبی در فضای مجازی به این اتفاق واکنش نشان داد. در متن منتشر شده از سوی آجورلو آمده است: "در پایان دوران یک سال خدمت در باشگاه محبوب و مردمی استقلال بر خود لازم می دانم از هواداران پرشور و صمیمی همکاران و همراهانم در این باشگاه بازیکنان و مربیانی که در طول این مدت با تلاش و شایستگی خود نتایجی در شان نام بزرگ استقلال قهرمان را رقم زدند قدردانی کنم.

قهرمانی مقتدرانه استقلال پس از سال ها با حمایت صادقانه هواداران شریف درایت و توانمندی فرهاد مجیدی عزیز و کادر فنی و تلاش و همت بازیکنان شایسته این تیم رقم خورد با لطف خداوند متعال این روند موفقیت آمیز در فصل جدید با حضور آقای ساپینتو سرمربی بزرگ و حرفه‌ای که توانمندی و شایستگی خودش را به اثبات رسانده و با استمرار حمایت‌های هواداران و همدلی و اتحاد بازیکنان ادامه یافته و امیدوارم به دومین قهرمانی پیاپی استقلال منجر شود.

در یک سال گذشته تمام تجربه و توان خود را برای سربلندی این باشگاه بزرگ به کار گرفتم و انگیزه و برنامه فراوان برای ادامه این مسیر داشتم که بنا بر آنچه که خارج از اراده بنده بود میسر نشد.

ضمن تشکر فراوان از حمایت و الطاف هواداران عزیز استقلال بزرگ نسبت به خدمتگزاری خود، جامعه محترم فوتبال و اصحاب گرانقدر رسانه‌ها، در فرصت مناسب درباره آنچه در این یک سال در استقلال گذشت و اقدامات جدی که در جهت ساختن یک باشگاه حرفه‌ای در جریان با تفصیل سخن خواهم گفت.

مصلحت استقلال در گرو آرامشی است که همچون فصل گذشته می‌تواند بازهم ضامن موفقیت این باشگاه باشد و به همین جهت ترجیح می‌دهم در مقطع فعلی با سکوت خودم در خصوص وقایع اخیر، حافظ منافع استقلال بزرگ باشم.

توان و قدرت فوتبال ایران بزرگ تر از موانعی است که پیش روی آن قرار دارد و مطمئنا با خلاقیت و ایده های نو، کارآمدی و همدلی همچنین پیگیری مسئولانه حقوق قانونی، فوتبال در کشور قدرتمند و ثروتمند خواهد شد.

با آرزوی سربلندی و عزت روز افزون ملت شریف ایران مصطفی آجورلو"

منبع: ایسنا
ارسال نظر