تیم ساپینتو هجومی ترین تیم لیگ خواهد شد؟

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: تعطیلات لیگ برتر به خاطر بازی های تیم ملی به سود استقلال شد و این تیم با برطرف کردن نقاط ضعف خود، به هماهنگی کامل می رسد.

 تیم ساپینتو هجومی ترین تیم لیگ خواهد شد؟

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل ازخبرورزشی، فرد ملکیان درباره عملکرد استقلال در شش هفته از رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: استقلال در ۶ هفته ای که از لیگ گذشت نشان داد که فوتبال زیبایی را به نمایش می گذارد و ساپینتو به فوتبال هجومی علاقه دارد به همین دلیل مطمئن باشید بعد از وقفه لیگ استقلال هجومی تری را خواهید دید.

وی افزود: استقلال نقطه ضعف هایی دارد و این موضوع هم به دلیل نا آشنایی ساپینتو از فوتبال ایران است. ولی این وقفه لیگ برتر به سود آبی پوشان است تا این تیم در این مدت برای هماهنگی بیشتر تمرینات تاکتیکی را مرور کنند و به هماهنگی کامل برسند .

ملکیان  در ادامه خاطر نشان کرد: استقلال در خط حمله و خط هافبک هماهنگی لازم دارد تا با اقتدار ظاهر شود. این تیم در خط حمله مهره های خوبی دارد و همانطور که گفتم فقط از عدم ناهماهنگی کمی رنج می برد که بعد از این وقفه این نقطه ضعف بر طرف می شود و استقلال خطرناک تر ظاهر می شود.

مهاجم اسبق آبی پوشان در مورد ساپینتو توضیح داد: به نظر من ساپینتو یکی از بهترین مربیان کشور پرتغال است و مربیان پرتغالی هم به فوتبال تهاجمی علاقه دارند به همین دلیل استقلال تهاجمی را از هفته هفتم خواهید دید. ضمن اینکه این مربی رابطه خوبی نیز با بازیکنان دارد و یک تیم یکدست را آماده می کند.

ملکیان  در پایان به شرایط تیم ملی با کارلوس کی روش اشاره کرد و گفت: خب کی روش شناخت بسیار خوبی از فوتبال ایران دارد و ملی پوشان را کاملا می شناسد ، به همین دلیل نیازی به بررسی عملکرد کی روش نیست. مطمئن هستم تیم ملی در جام جهانی آبرومند بازی خواهد کرد. در بازی با اروگوئه تیم ملی اقتدار جالبی از خود نشان داد و ملی پوشان ثابت کردند از بازی با تیم های بزرگ ترسی ندارند.

منبع: خبر ورزشی
ارسال نظر
ارسال نظر