یک بمب دیگر در اردوی آبی ها منفجر می شود؟

خرید بزرگ استقلال از لیگ پرتغال

به نظر می‌رسد در نهایت مذاکرات باشگاه استقلال و باشگاه سانتاکلارا برای جذب محمد محبی جواب داده است و این بازیکن در روزهای آینده پیراهن تیم آبی را برتن خواهد کرد.

خرید بزرگ استقلال از لیگ پرتغال

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه"، محمد محبی که دو فصل دیگر با تیم سانتاکلارا قرارداد دارد در تمرینات و بازی‌های دوستانه اخیر این تیم درخشان ظاهر شد. او در مصاف با ریوآوه زننده یکی از گل های تیمش بود و در تورنمنتی که منجر به قهرمانی تیمش شد، در بازی پایانی پاس گل داد. حالا اما به نظر می‌رسد او باید راه بازگشت به تیم آبی را پیش بگیرد، به این خاطر که باشگاه سانتاکلارا جانشین او را معرفی کرده است.

بر اساس اعلام سایت باشگاه سانتاکلارا، بازیکنی که قرار است در فصل جدید بازی ها به جای محمد محبی در ترکیب تیم سانتاکلارا بازی کند یک وینگر ۲۵ ساله پرتغالی است که در هر دو سمت بازی می کند. او متولد لیسبون است و فصل گذشته یکی از بازیکنان کلیدی تیم سی دی مافرا به شمار می رفت. او در ۲۴ بازی برای این تیم ۵ گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. این بازیکن البته در تعطیلات ژانویه راهی اسلواکی شد و برای تیم FC DAC بازی کرد اما حالا در بازگشت به پرتغال وارد لیست سانتاکلارا شده است و باشگاه به صورت رسمی به او خوش آمد گفت. این خرید بدین معنی است که باشگاه سانتاکلارا با جدایی محمد محبی موافقت کرده است و این بازیکن در روزهای آینده به تیم آبی ملحق خواهد شد.

محمد محبی دو فصل دیگر با سانتاکلارا قرارداد دارد و به نظر می‌رسد حضور او در تیم آبی به مدت یک فصل و به عنوان بازیکن قرضی است. یکی از انگیزه های بازگشت این بازیکن جوان و البته سختکوش به تیم استقلال قرار گرفتن دوباره در لیست تیم ملی در ماه‌های منتهی به جام جهانی است. در این صورت او می تواند درفصل آینده بازگشت قوی‌تری به ترکیب تیم سانتاکلارا و لیگ برتر پرتغال داشته باشد. محمد محبی فصل گذشته در لیگ برتر پرتغال نمایش خوبی در برابر بنفیکا داشت و دروازه این تیم را باز کرد و در بازی با پورتو البته در چارچوب بازی‌های لیگ برتر که با نتیجه ۳-۱ به سود سانتاکلارا پایان یافت، نمایش خوبی داشت. ساپینتو شناخت خوبی از این بازیکن دارد و از روز ابتدایی حضور در راس کادر فنی تیم استقلال روی جذب این بازیکن اصرار زیادی داشته است. حالا به نظر می‌رسد، او به خواسته خود نزدیک شده و ممکن است در روزهای پایانی هفته جاری استقلال این خرید بزرگ را معرفی کند.

منبع: ورزش3
ارسال نظر

آخرین خبر ها