مربی پرتغالی این نفرات را نمی خواهد

بازیکنان مازاد استقلال را بشناسید

لیست ۷ نفره بازیکنان مازاد استقلال مشخص شد و به نظر می‌رسد چند نفری هم به این سیاهه اضافه شوند.

بازیکنان مازاد استقلال را بشناسید

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ بعد از انجام بازی درون تیمی استقلال در روز پنجشنبه، ریکاردو ساپینتو آخرین ارزیابی‌های خود را از شرایط بازیکنان حاضر در اردوی تیم انجام داد و تمرین روز جمعه را تعطیل اعلام کرد.

بر اساس برنامه از پیش تعیین شده، استقلالی‌ها امروز در دو نوبت تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد. نکته مهم اینکه در پایان بازی درون‌تیمی روز پنجشنبه به نفرات اعلام شد با هر بازیکنی که تماس گرفته شد امروز در محل تمرین حضور یابد تا به نوعی لیست مازاد آبی‌ها برای فصل جدید مشخص شود. حالا تمرین صبح شنبه استقلال در شرایطی شروع شد که 7 بازیکن در این تیم تمرین حضور نداشتند و به نظر می‌رسد ساپینتو آنها را در لیست خروجی قرار داده است؛

رضا آذری، امین قاسمی‌نژاد، آرش داجلیری، سینا خادم‌پور، متین کریم‌زاده ، زکریا مرادی و فردین رابط 7 بازیکنی هستند که امروز به محل تمرین نرفتند. این نفرات حالا در اختیار مدیریت باشگاه استقلال قرار گرفته‌اند و باید دید مقصد جدید آنها برای ادامه فوتبال کدام تیم خواهد بود.

نکته مهم این است که این بازیکنان با استقلال قرارداد دارند و بازیکنی مثل رضا آذری قراردادش را دو سال دیگر هم تمدید کرده است. در این شرایط با توجه به علاقه استقلال برای انتقال قرضی این نفرات احتمالا شاهد جدایی قرضی آنها باشیم. البته که شاید درباره برخی بازیکنان انتقال آنها به صورت قطعی به تیم های دیگر صورت بگیرد.

با وجود اینکه تا این لحظه جدایی 7 بازیکن از استقلال قطعی به نظر می‌رسد اما ممکن است تعداد این نفرات بیشتر هم بشود.

ارسال نظر

آخرین خبر ها