ستاره برزیلی رسما به بارسلونا پیوست

بارسلونا دقایقی قبل انتقال رافینیا، بال برزیلی لیدزیونایتد را تایید کرد.

ستاره برزیلی رسما به بارسلونا پیوست

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین؛ از هفته ها پیش مذاکرات با لیدزیونایتد برای جذب رافینیا توسط مدیران بارسا آغاز شده بود اما آنها به نتیجه خاصی در این زمینه نرسیده بودند.

ورود چلسی به این رقابت و پیشنهاد جذاب این باشگاه برای انتقال این بازیکن به استمفوردبریج باعث نگرانی مدیران بارسا شده بود اما مسئله مهم در این میان علاقه رافینیا به حضور در نوکمپ بود که شرایط را برای آنها تغییر داد.

بارسا

این بال برزیلی، به مدیران لیدز اعلام کرده بود که ترجیح می‌دهد برای بارسا صبر کند و حاضر است با پیشنهادی کمتر به این تیم ملحق شود تا رویای پوشیدن پیراهن این تیم را که از کودکی علاقه زیادی به آن داشته به واقعیت تبدیل کند.

شب گذشته فابریتزیو رومانو تایید کرد که انتقال رافینیا، ستاره برزیلی لیدزیونایتد، به بارسا قطعی شده و این بازیکن 25ساله با قراردادی به ارزش 58 میلیون یورو به‌علاوه 9 میلیون یورو ملحقات، به باشگاه کاتالان خواهد پیوست.

در نهایت باشگاه بارسلونا دقایقی پیش رسما اعلام کرد که رافینیا را با 58 میلیون یورو + 7 میلیون یورو بندهای متغیر تا سال 2027 به خدمت گرفته است. او سومین خرید تابستانی بارسا پس از فرانک کسیه و آندرس کریستیانسن است تا آبی اناری ها تیمی قدرتمند را برای فصل بعد تشکیل دهند. هدف بعدی جذب رابرت لواندوفسکی است.

رافینیا در سال 2020 با قراردادی به ارزش 20 میلیون یورو از باشگاه فرانسوی رن به لیدز پیوست. او در اولین فصل حضورش در لیدز برای این تیم 30 بازی انجام داد و موفق شد 9 گل به ثمر رسانده و 6 پاس گل بدهد؛ اما درخشش اصلی رافینیا با پیراهن لیدز، که باعث شد توجه باشگاه‌های بزرگی مثل بارسا به او جلب شود، فصل گذشته بود. ستاره برزیلی فصل گذشته 35 بازی برای لیدز انجام داد و موفق شد 11 گل به ثمر برساند. او عملا یک‌تنه مانع از سقوط این تیم از لیگ برتر شد.

رافینیا امشب وارد بارسلونا خواهد شد و فردا در تست های پزشکی شرکت می کند. او جدیدترین برزیلی بارسلوناست و قصد دارد راه اسطوره هایی چون روماریو، رونالدو، دنی آلوز، ریوالدو، رونالدینیو و نیمار را ادامه دهد.

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر

آخرین خبر ها