واکنش وزیر ورزش به برکناری اسکوچیچ: مگر فدراسیون به‌صورت رسمی اعلام کرده؟ باید به ما گزارش بدهند / از تصمیمات فنی فدراسیون حمایت می کنیم

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان درباره تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال مبنی بر برکناری دراگان اسکوچیچ از سرمربیگری تیم ملی کشورمان بیان کرد: مگر فدراسیون هنوز به‌صورت رسمی اعلام کرده است؟ باید به ما گزارش بدهند. سجادی در پاسخ به این پرسش که آیا توصیه‌ای مبنی بر انتخاب مربی ایرانی شده است یا خیر، گفت: توصیه‌ها زیاد است و ما به نظر و دیدگاه فنی فدراسیون احترام می‌گذاریم.

واکنش وزیر ورزش به برکناری اسکوچیچ: مگر فدراسیون به‌صورت رسمی اعلام کرده؟ باید به ما گزارش بدهند / از تصمیمات فنی فدراسیون حمایت می کنیم

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، وزیر ورزش و جوانان به برکناری اسکوچیچ واکنش نشان داد.

حمید سجادی در مراسم رونمایی از تندیس 5 قهرمان و پیشکسوت ورزش ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسمی تاریخی و ارزشی برگزار شد و این برنامه‌ها برای تاریخ‌سازی و هویت‌سازی ورزش کشور بسیار لازم است. بخشی از پیام این مناسبت‌ها این است که ورزشکاران فقط تا زمانی که مدال می‌گیرند، عزیز نیستند و پس از دوران قهرمانی هم ارزشمند خواهند بود.

وزیر ورزش و جوانان درباره تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال مبنی بر برکناری دراگان اسکوچیچ از سرمربیگری تیم ملی کشورمان بیان کرد: مگر فدراسیون هنوز به‌صورت رسمی اعلام کرده است؟ باید به ما گزارش بدهند.

سجادی در پاسخ به این پرسش که آیا توصیه‌ای مبنی بر انتخاب مربی ایرانی شده است یا خیر، گفت: توصیه‌ها زیاد است و ما به نظر و دیدگاه فنی فدراسیون احترام می‌گذاریم. ما نقش حمایتی خودمان را داریم و ما درخدمت فدراسیون‌ها هستیم. جام جهانی تورنمنت بسیار مهمی است و موظف هستیم که کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال باشیم. از تصمیمات فنی آنها بیشترین حمایت را می‌کنیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظر

آخرین خبر ها