پاسخ رسمی علی دایی به پیشنهاد جانشینی اسکوچیچ

ظاهرا فدراسیون فوتبال چند گزینه داخلی را برای جانشینی اسکوچیچ انتخاب کرده است.

پاسخ رسمی علی دایی به پیشنهاد جانشینی اسکوچیچ

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران در هفته‌های اخیر و در آستانه جام جهانی قطر با چالش عجیبی روبه‌رو شده است. باتوجه به تفرقه‌ای که بین ملی‌پوشان بوجود آمده جایگاه دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی به شدت به خطر افتاده است.

تقابل بازیکنان مطرح تیم ملی ایران همچون سردار آزمون و علیرضا بیرانوند در حمایت از اسکوچیچ با واکنش تند با تجربه‌هایی همچون احسان حاج‌صفی، کریم انصاریفرد و مهدی طارمی روبرو شد تا همه به این یقین برسند که اسکوچیچ نه تنها نتوانست مرد اول رختکن تیم ملی ایران باشد بلکه ادامه حضورش به هیچ وجه به سود این تیم نیست. فدراسیون فوتبال با وجود درخواست تعدادی از بازیکنان تیم ملی، بدنه وزارت ورزش و تنی چند از نمایندگان مجلس مبنی بر بازگرداندن کارلوس کی‌روش نسبت به حضور او مخالفت کرد تا سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ شانس اندکی برای تجربه دوباره این رقابت‌ها در ۲۰۲۲ داشته باشد. میرشاد ماجدی پس از مشورت با برخی اعضای هیأت رئیسه و نشستی که حسن کامرانی فر نیز در آن حضور داشت چند گزینه داخلی را برای نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران انتخاب کرد.

علی دایی، جواد نکونام و امیر قلعه‌نویی جدی‌ترین گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ هستند که در بین آنها نیز علی دایی مهم‌ترین و اصلح‌ترین گزینه مشخص شد. با این حال سرمربی پیشین تیم ملی ایران که چند سالی است به تمام پیشنهادات داخلی و خارجی خود پاسخ منفی می‌دهد با پیشنهاد فدراسیون فوتبال روبرو شد اما پاسخ تکراری «نه» را به آنها داد. یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال این پاسخ «نه» را تایید کرد. دایی به هیچ وجه حاضر نشده است در شرایط فعلی جانشین اسکوچیچ شود و از مسئولان فدراسیون فوتبال خواسته است این موضوع را تمام شده دانسته و به حضور او روی نیمکت تیم ملی فکر هم نکنند. بنابراین حضور علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر منتفی است و فدراسیون فوتبال باید سراغ گزینه‌های داخلی دیگر خود برود.

منبع: همشهری آنلاین
ارسال نظر

  • کلانتری
    ۰ ۰

    درود بر آقا ی دایی که با طناب پوسیده شما ها توی چاه نرفت.

آخرین خبر ها