ساپینتو بی خیال خرید مدافع راست می شود؟

جانشین وریا مشخص شد

پس از اینکه جدایی وریا غفوری از استقلال قطعی شد، سرمربی این تیم فکری برای جانشینی این بازیکن کرده است.

جانشین وریا مشخص شد

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ با قطعی شدن جدایی وریا غفوری از استقلال بحث حضور یک مدافع راست جدید در این تیم داغ شده است. استقلال در پست دفاع راست حالا فقط صالح حردانی را به عنوان بازیکن تخصصی در اختیار دارد و طی روزهای گذشته اخباری درباره احتمال جذب یک بازیکن دیگر در این پست شنیده می شود. در این خصوص مدیران استقلال فیلم بازی های 3 مدافع راست لیگ برتری را نیز در اختیار ریکاردو ساپینتو قرار دادند تا او در صورت نیاز به جذب آنها به باشگاه اعلام رسمی داشته باشد.

با همه این مسائل اما رضا میرزایی وینگر فصل گذشته سپاهان که یکی از خریدهای استقلال محسوب می شود، توانایی بازی در پست دفاع راست را دارد. میرزایی از امروز در تمرینات استقلال حضور پیدا می کند و به ساپینتو معرفی می شود. قرار است سرمربی پرتغالی استقلال با دیدن سبک بازی میرزایی از نزدیک درباره اینکه او امسال در پست دفاع راست به میدان برود، تصمیم بگیرد.

در صورتی که ساپینتو تایید کند میرزایی توانایی بازی در پست دفاع راست را دارد، آبی ها دیگر از جذب مدافع راست جدید منصرف می شوند و او به همراه صالح حردانی مدافعان کناری استقلال را تشکیل خواهند داد.

این در حالی است که کوین یامگا ستاره فرانسوی استقلال نیز توانایی بازی در دفاع راست را دارد اما با توجه به عملکرد خوب او در پست وینگر در فصل گذشته ساپینتو قصد ندارد از او در عقب زمین استقلال استفاده کند.

گفتنی است تمرینات استقلال برای فصل پیش رو از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود که با دستور سرمربی پرتغالی، این تمرین پشت درب‌های بسته خواهد بود.

ارسال نظر

آخرین خبر ها