کارلوس کی روش مثل پدرم بود + عکس

مسن ترین بازیکن تاریخ جام جهانی از سرمربی سابق ایران تمجید کرد.

کارلوس کی روش مثل پدرم بود + عکس

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، کارلوس کی روش سرمربی سابق ایران سال گذشته برای مدت ۷ ماه روی نیمکت تیم ملی مصر نشست و موفق شد این تیم را نایب قهرمان آفریقا کند.

کی روش با تیم ملی مصر در ماه گذشته قطع همکاری کرد. مصری ها یک مربی داخلی روی نیمکت تیم ملی گذاشتند که در این مدت کوتاه نتایج بدی کسب کرد.

به همین خاطر مصری ها دوباره به سراغ کی روش رفتند تا دوباره او را سرمربی فراعنه کنند ولی در نهایت مذاکرات طرفین به جایی نرسید و مربی پرتغالی به دلیل اختلافات به شدت از فدراسیون مصر گلایه کرد.

عصام الحضری دروازه بان سابق تیم ملی مصر رکوردار در تاریخ جام جهانی به شمار می آید. او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور در ترکیب مصر در سن ۴۵ سالگی به مسن ترین بازیکن تاریخ این رقابت ها تبدیل شد.

رکورددار جام جهانی در مصاحبه با سایت «کوره ۱۱» به تمجید از کارلوس کی روش پرداخت که در مدت ۷ ماه به عنوان مربی دروازه بان ها فعالیت می کرد. این سنگربان اسطوره ای، گفت: کارلوس کی روش برای من مثل پدر و مربی بود. من با او ۷ ماه کار کردم ولی انگار ۱۵ سال با او در ارتباط بودم.

وی افزود: کارلوس کی روش مربی بسیار حرفه ای بود که موفق شد فوتبال مصر را دگرگون کند و به نظر دوران موفقی داشت و اقدامات بزرگی انجام داد.

کارلوس کی روش مثل پدرم بود + عکس

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر

آخرین خبر ها