تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
هفته بیست و هفتم لیگ برتر؛

فولاد ۱ - استقلال ۲ ؛ سلام جام قهرمانی

استقلال در یکی از دیدارهای سخت و دشوار خود در پایان فصل، به مصاف فولاد رفته است.

گزارش اقتصاد آنلاین سرانجام روز موعود فرا رسید و استقلال در یکی از دیدارهای دشوار خود در انتهای فصل، باید به مصاف فولاد برود. مسابقه ای که هواداران آبی پوش از مدت ها قبل منتظر آن بودند تا در صورت کسب امتیاز و یا حتی پیروزی، جام را بیشتر از هر زمان دیگری در نزدیکی خود احساس کنند.

شاگردان فرهاد مجیدی که موفق شدند هفته قبل و در دیدار برابر شهر خودرو از بحران تساوی های سریالی خارج شوند، امروز به مصاف میزبان قدرتمند خود می روند. استقلال در دو سفر قبلی خود به اهواز مقابل فولاد مغلوب شده بود و اکنون آنها در پی پایان دادن به این طلسم ناکامی های خود هستند.

در سمت مقابل نیز شاگردان جواد نکونام حضور دارند. تیمی که در ۱۱ دیدار گذشته شکستی را تجربه نکرده و تنها ۴ گل دریافت کرده است. فولادی ها در اندیشه ثبت شگفتی و رقم زدن نخستین شکست این فصل استقلال هستند. باید دید تیمی که در رنکینگ جهانی تیم اول ایران است، به چه نتیجه ای دست خواهد یافت.

بازی از هفته بیست و هفتم بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر 

دوشنبه: ۲۴/۰۲/۱۴۰۱ ؛ ساعت: ۱۹:۴۰ 

ورزشگاه: شهدای فولاد اهواز /  بدون تماشاگر 

گروه داوری: محمد حسین زاهدی فرد / کمک ها: حسین مرادی – علی احمدی ؛ داور چهارم: کوپال ناظمی / ناظر: محمود رفیعی

ترکیب فولاد:

شهاب گردان

عارف آغاسی

موسی کولیبالی

مهدی شیری

وحید حیدریه

آرش رضاوند

حمید بوحمدان

ساسان انصاری

آیاندا پاتوسی

محمدرضا عباسی

لوسیانو پریرا

سرمربی: جواد نکونام

 

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی

محمد دانشگر

رافائل سیلوا

عارف غلامی

زبیر نیک نفس

مهدی مهدی‌پور

صالح حردانی

ابوالفضل جلالی

کوین یامگا

امیرحسین حسین‌زاده

آرمان رمضانی

سرمربی: فرهاد مجیدی

شرح گل:

فولاد صفر – استقلال یک (دقیقه ۵۳: امیرحسین حسین زاده): حرکت خوب استقلالی ها از سمت راست و ارسال صالح حردانی به امیرحسین حسین زاده رسید و این بازیکن با یک کنترل دیدنی و شلیکی فوق العاده زیبا و تماشایی، توپ را به تور دروازه گردان چسابند و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

فولاد صفر – استقلال ۲ (دقیقه ۷۳: صالح حردانی): استقلال روی یک ضد حمله با تعداد نفرات بالا به سمت دروازه فولاد هجوم برد که پاس این بازیکن در سمت چپ به حردانی رسید. این بازیکن جوان با حرکتی در عرض، موقعیت شوت زنی را برای خود فراهم کرد و با شلیکی دیدنی توپ را به گوشه دروازه گردان فرستاد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

فولاد یک – استقلال ۲ (دقیقه ۹۳: علیرضا کوشکی): یک ارسال پشت مدافعین به شیمبا رسید و این بازیکن با یک کنترل سینه، توپ را برای ساسان انصاری مهیا کرد. پاس این بازیکن نیز درون محوطه جریمه به کوشکی رسید و این بازیکن با یک شوت محکم دروازه استقلال را باز کرد و اختلاف را به حداقل رساند.

 لحظات حساس:

دقیقه ۲: حرکت دیدنی حسین زاده از سمت چپ با ارسال زمینی این بازیکن به دهانه دروازه همراه شد و پیش از این گوین یامگا با دروازه خالی مواجه شود، عارف آقاسی به خوبی توپ را دفع و راهی کرنر کرد.

دقیقه ۳: کرنر ارسالی مهدی پور به روی دروازه با برخورد به بازیکن فولاد در آستانه ورود به دروازه بود که این توپ به شکل بسیار خطرناکی از کنار تیرک دروازه راهی کرنر شد.

دقیقه ۸: حرکت خوب ابوالفضل جلالی از سمت چپ با شوت این بازیکن همراه شد که توپ پس از برخورد به مدافعین فولاد راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۴: موقعیت نه چندان جدی برای فولاد به دست آمد که ضربه شیمبا را حسینی به راحتی از آن خود کرد.

دقیقه ۳۵: ضربه سر عارف آقاسی را حسینی به راحتی مهار کرد.

دقیقه ۳۷: روی یک حرکت خوب از سمت چپ، بازیکنان فولاد صاحب موقعیت شدند که پس از یک کش و قوس، توپ به سمت مخالف رفت که شوت زمینی و کم جان شیری را مدافعین استقلال دور کردند.

دقیقه ۳۹: ارسال خوب جلالی از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر حسین زاده همراه شد که توپ او با برخورد به مدافعین فولاد دور شد.

دقیقه ۴۲: ارسال ضربه کاشته فولاد به وسیله کولیبالی برگشت داده شد و توپ پشت محوطه جریمه به جلالی رسید که شلیک محکم این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۰: ارسال پشت مدافعین با اشتباه عارف غلامی همراه شد که ساسان انصاری در جدال بر سر توپ با سیدحسین حسینی برخورد کرد و گلر آبی ها که توانست با شیرجه ای دیدنی توپ را دور کند، روی زمین افتاد که زاهدی فر اعتقادی به خطا به روی حسینی نداشت.

دقیقه ۵۷: شوت راه دور جلالی با اختلاف زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۴: ضربه ساسان انصاری با برخورد به مدافعین استقلال راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۵: ارسال خوب کرنر پاتوسی به روی دروازه استقلال با ضربه سر موسی کولیبالی همراه شد که توپ به شکل بسیار خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۱: یک ارسال به دهانه دروازه با ضربه برگردان و زیبای ساسان حسینی همراه شد که توپ به شکل بسیار خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۶: ارسال دیدنی آبشک به روی دروازه با عبور از دستان حسینی در تیر دوم به وحید حیدریه رسید که ضربه سر این بازیکن به شکل باورنکردنی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۹: روی یک ضدحمله وریا غفوری درون محوطه جریمه صاحب توپ شد. پاس رو به بیرون او پشت محوطه جریمه به مهدی پور رسید که شوت این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها