تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
جشن باشکوه در ورزشگاه دراگائو؛

سرود قهرمانی پورتو با فوق ستاره ایرانی + عکس

تیم فوتبال پورتو پس از پیروزی مقابل بنفیکا قهرمانی خود را قطعی کرد و پیش از هفته پایانی و اهدای جام جشن باشکوهی با هواداران خود گرفت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه؛  قهرمانی پورتو وقتی شیرین‌تر شد که آبی و سفید پوشان در دیدار معروف به اُکلاسیکو مقابل بنفیکا، آن هم در لیسبون پیروز شدند. جشن پورتویی‌ها پس از قطعی شدن قهرمانی در زمین حریف آغاز شد و به شهر پورتو و ورزشگاه دراگائو کشیده شد.

پس از سوت پایان لحظاتی احساسی در جشن پورتویی‌ها دیده می‌شد و اشک شوق با خنده و پایکوبی ترکیب شده بود. اشک‌های فرانسیکو کونسیسائو در آغوش پدر از جمله صحنه‌هایی بود که سوژه عکاسان شد.

پس از آن در رختکن پورتو جشن برپا شد و شهر پورتو خود را آماده استقبال از قهرمانانش می‌کرد. هنرنمایی‌ها و رقص په‌په و سایر بازیکنان صحنه‌های جالبی را خلق کرد. طارمی نیز استوری‌هایی از این لحظات و همچنین سلفی‌هایی با هم‌تیمی‌هاش منتشر کرد.

1

اشک‌های شوق فرانسیسکو کونسیسائو در آغوش پدر پس از قطعی شدن قهرمانی.

پس از پایان شادی‌ها در رختکن اعضای تیم لباسی که در آن طرح ویژه‌ای به مناسبت سی‌امین قهرمانی پورتو در پرتغال وجود داشت را به تن کردند و درحالی که جمعیت زیادی برای برپایی جشن و استقبال از آنها به ورزشگاه دراگائو آمده بودند، روی استیجی آمدند و با هواداران خود جشن را ادامه دادند.

مهدی طارمی که با ۲۰ گل زده و ۱۲ پاس گل تاثیرگذارترین چهره قهرمانی پورتو بوده شبی فراموش نشدنی را در میان تشویق‌های هواداران پرتغالی پشت سر گذاشت.

2

3

4

5

6

طارمی همراه با هواداران پورتو سرود قهرمانی خواند.

7

سلفی ستاره ایرانی پورتو با په‌په، کاپیتان تیم قهرمان.

منبع: ورزش سه
این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها