تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
هفته بیست و ششم لیگ برتر؛

پیروزی ۱۰ نفره پرسپولیس مقابل پیکان

پرسپولیس با پیروزی مقابل پیکان فاصله‌اش با استقلال صدرنشین را به ۴ امتیاز کاهش داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ با نظر یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس، نفرات زیر ترکیب اصلی بازی برابر پیکان را تشکیل می‌دهند:

حامد لک، سید جلال حسینی، علی نعمتی، رامین رضاییان، سعید آقایی، رضا اسدی، میلاد سرلک، امید عالیشاه، حامد پاکدل، احسان پهلوان، شرزود تمیروف

همچنین با نظر مجتبی حسینی سرمربی پیکان، این تیم با ترکیب زیر بازی با پرسپولیس را آغاز می‌کند:

محمد ناصری، امیرحسین رنگرز، سامان فلاح، اسماعیل بابایی، ابراهیم صالحی، محمد قاسمی نژاد، میلاد بدرقه، علی رمضانی، محمد علی فرامرزی، مجتبی حق دوست و غلامرضا ثابت ایمانی

این بازی از ساعت ۲۰:۴۰ در ورزشگاه آزادی برگزار شد. 

نیمه نخست

شاگردان یحیی گل‌محمدی با توجه به توقف استقلال مقابل سپاهان، با انگیزه بالایی مقابل پیکان بازی را آغاز کردند به طوری که در همان ۱۰ دقیقه ابتدای می‌توانستند به وسیله علی نعمتی و تمیروف به گل برسند اما این اتفاق رخ نداد.

با این حال تلاش پرسپولیس پس از ۱۶ دقیقه جواب داد و این تیم به گل رسید. نفوذ امید عالیشاه از جناح راست و پاس خوب او به داخل محوطه جریمه، حامد پاکدل را در موقعیت خوب گل‌زنی قرار داد و این مهاجم پرسپولیس با شوتی تک ضرب، دروازه پیکان را باز کرد.

پرسپولیس در این نیمه به طور کامل توپ و  میدان را در اختیار داشت. این تیم پس از گلی هم که به ثمر رساند، چند موقعیت ایجاد کرد اما درخشش محمد ناصری، دروازه‌بان پیکان مانع از گل‌زنی سرخ‌ها شد. با این حال اخراج امید عالیشاه در دقیقه ۳۱ به خاطر تکل بدی که هنگام ضد حمله تیمش به روی بازیکن پیکان زد، کار را کمی برای پرسپولیس پیچیده کرد.

نیمه دوم

یحیی گل‌محمدی که از روی سکو نظاره‌گر دیدار تیمش بود، با وجود اخراج امید عالیشاه در نیمه نخست، دست به ترکیب تیمش نزد و تعویضی انجام نداد. پرسپولیس در همان ابتدای نیمه نخست صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ارسال رامین رضاییان روی این ضربه به علی نعمتی رسید تا مدافع پیش‌تاخته پرسپولیس گل دوم تیمش را با ضربه‌ سر زیبا در دقیقه ۴۹ به ثمر برساند. نعمتی پس از این گل پیراهنش را درآورد و یک کارت زرد را به جان خرید.

پیکانی‌ها پس از این گل با این که بازی روان و مالکانه‌ای به نمایش گذاشتند، نتوانستند موقعیت خطرناک خاصی ایجاد کنند و در دادن پاس آخر با مشکل روبرو بودند. البته نباید از دفاع تیمی پرسپولیس در این نیمه هم گذشت که مانع از ایجاد موقعیت خطرناک برای پیکان شد.

پرسپولیس در دقیقه ۸۰ شانس زدن گل سوم را داشت اما ضربه سر شرزود تمیروف روی ارسال رامین رضاییان به شکل خطرناکی از بالای دروازه پیکان به بیرون رفت.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها