تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

کسر۶ امتیاز از ۳ باشگاه و محرومیت ۷ ساله یک بازیکن!

کسر۶ امتیاز از۳ باشگاه ومحرومیت ۷ساله یک بازیکن!کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را ابلاغ کرد که بر این اساس یک بازیکن لیگ دسته دوم ۷ سال محروم شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه؛ کمیته اخلاق آرای خود را درباره رقابت‌های لیگ دسته دوم اعلام کرد. احکامی که درباره برخی تیم ها و بازیکنان و اعضای آنها صادر شده و البته حکم های سنگین و عجیبی است.

این کمیته از ۳ تیم لیگ دویی ۶ امتیاز کسر کرده و رای به محکومیت ۷ ساله یک بازیکن داده است.

احکام کمیته اخلاق را در ادامه مشاهده می‌کنید:

"با توجه به قطعی شدن محکومیت رضا ابراهیمی و مجید کلهری هرکدام به پرداخت جزای نقدی به مبلغ پانصد میلیون ریال محکوم شدند.

همچنین هاتف شیخ لاری به دلیل قطعیت محکومیت به پرداخت جزای نقدی به مبلغ یکصد میلیون ریال و شش ماه محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد.

بر اساس دیگر رای صادره، امیرحسین پاپی زاده رییس هیات مدیره باشگاه خرم رود به پرداخت جزای نقدی به مبلغ پانصد میلیون ریال و همچنین یکسال محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی محکوم شد.

علی اکبر دیندار به پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی و پنج سال محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد.

همچنین کمیته اخلاق آرای برخی تیم‌های حاضر در گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را هم به شرح زیر صادر کرد:

باشگاه سردار بوکان: به کسر ۹ امتیاز از تیم در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

باشگاه شهید قندی یزد: به کسر ۶ امتیاز از تیم در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

باشگاه شاهین بندرعامری: به کسر ۶ امتیاز از تیم در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

سروش سعیدی: به محرومیت هفت سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت یک میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

بهنام رسومی نیا: به محرومیت دو سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

امید سلطانی: به محرومیت دو سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

سید مصطفی نوربخش: به محرومیت دو سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

مهران مرادعلی: به محرومیت یکسال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

رسول طهماسبی: به محرومیت شش ماه از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی (تعلیق اجرای یک دوم محرومیت شش ماهه باقیمانده پس از احراز و اجرای یک دوم محرومیت مذکور به مدت یکسال) و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

منبع: ورزش سه
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها