تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
مورد عجیب هافبک پرسپولیس؛

دست برای تمدید، پا برای رفتن

هافبک ملی پوش پرسپولیس درحالی قراردادش با این تیم در پایان فصل به اتمام می رسد که با اقدامات فعلی اش بعید به نظر می رسد در چمع سرخ ها ماندنی باشد.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ میلاد سرلک پس از پوشیدن پیراهن پرسپولیس در دو فصل اخیر توانست نظر دراگان اسکوچیچ را نیز به خود جلب کند تا در تمام اردوهای چند سال اخیر به یکی از بازیکنان مهم تیم ملی ایران تبدیل شود. وی با وجود مصدومیت‌هایی که در اردوهای تیم ملی ایران متحمل شد، باز هم مد نظر کادر فنی تیم ملی و پرسپولیس بود تا تأثیر مثبت خود را در صعود به جام جهانی و همچنین قهرمانی با سرخپوشان در لیگ برتر بیستم نشان دهد.

نمایش این بازیکن باعث شده تا سرلک با پیشنهادتی از امارات، قطر و دو کشور اروپایی روبرو شود تا تمدید قراردادش با پرسپولیس در هاله‌ ای از ابهام قرار بگیرد. او که با تماس‌های مکرر مسئولان باشگاه برای تمدید قرارداد و همچنین افزایش دو برابری رقم قرارداد امسال خود روبرو شده، در گفت و گو با نزدیکانش اولویت خود را روی  لژیونر شدن گذاشته است.

تاجایی که سرلک در اقدامی عجیب به سه شرکت کارگزاری نقل و انتقالاتی مجوز داده تا پیشنهادات خارجی او را بررسی کنند تا در صورت امکان بتواند فوتبال خود را در سال برگزاری جام جهانی در کشورهای دیگر دنبال کند.

هافبک ملی پوش پرسپولیس در حالی مجوز لازم برای مذاکره با باشگاه‌های خارجی را به این شرکت‌ها داده است که رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان همچنان خوشبین به تمدید قرارداد اوست و نگرانی بابت رفتن سرلک از پرسپولیس ندارد اما خب این اقدام سرلک نشان می دهد با وجود مساعدت هایی که درویش حس می کند در این زمینه از سوی خود بازیکن وجود دارد، اما در پس پرده ماجرا اتفاقات دیگری در حال رقم خوردن است.

 

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها