تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

کتک کاری در لیگ قهرمانان + عکس

بازی اتلتیکومادرید و منچسترسیتی در دقایق پایانی به‌شدت به خشونت کشیده شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه؛ در دیدار رفت و در اواسط نیمه دوم بود که قفل دروازه یان اوبلاک با ضربه زمینی و دقیق کوین دی بروین از سمت راست محوطه شکست و منچسترسیتی با همین تک گل ارزشمند موفق به کسب برتری برابر اتلتیکومادرید شد. در مسابقه برگشت اما تلاش دو تیم برای گلزنی نتیجه‌ای در پی نداشت و در نهایت سیتیزن‌ها با تکیه با همان تک گل دور رفت، موفق به راهیابی به مرحله نیمه نهایی و حریف رئال مادرید شدند.

اما در دقایق پایانی مسابقه امشب و شاید همان‌طور که انتظار می‌رفت، بازیکنان اتلتیکومادرید بابت ناکامی در گلزنی مقابل سیتی عصبی شده و بازی را به جنجال کشاندند. این درگیری در نهایت منجر به اخراج فیلیپه و 10 نفره شدن تیم دیگو سیمئونه شد.

mg2sxbeb

nvyetxea

در دقیقه 90 بود که فیل فودن، ستاره جوان و انگلیسی منچسترسیتی برای اتلاف وقت و حفظ نتیجه تساوی توپ را به گوشه سمت چپ زمین اتلتیکومادرید برده و با حرکتی دیدنی از سد فیلیپه، مدافع حریف گذشت. اما فیلیپه با تکلی خشن فیل فودن را نقش بر زمین کرد و از همانجا بود که درگیری شدید بین طرفین آغاز شد. فیل فودن که بیرون از زمین افتاده بود، خود را به داخل مستطیل سبز کشید و همین کار باعث عصبانیت استفان ساویچ و دیگر بازیکنان اتلتیکومادرید شد.

pcvyxbhp

oqqsvhfe

ساویچ سعی داشت فودن را به سمت بیرون زمین هل بدهد تا بازی خیلی زود از سر گرفته شود، اما در ادامه الکساندر زینچنکو وارد عمل شده و با مدافع اتلتیکو درگیر شد. به کسری از ثانیه، تعداد زیادی از بازیکنان دو تیم در گوشه میدان جمع شده و با هم درگیر شدند. 

sf1ldvtq

pvxwo4gk

در نهایت داور بعد از آرام شدن شرایط تصمیم به اخراج فیلیپه گرفت و این بازیکن با نهایت عصبانیت زمین را ترک کرده و هر چه سر راهش بود؛ لگد کرد. اتلتیکو در دقایق پایانی 10 نفره شده و در نهایت با قبول تساوی بدون گل در خانه، در یک‌چهارم نهایی با لیگ قهرمانان این فصل وداع کرد.

wup3ejro

منبع: ورزش سه
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها