تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

مجیدی: برای قهرمانی فقط با تیم های حریف بازی نداریم!

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اعتقاد دارد درون زمین حریف تیم او نشده و می خواهند بازی را به بیرون از زمین ببرند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ورزش سه، فرهاد مجیدی پس از دیدار برابر پیکان، صحبت های توفانی را در نشست خبری بعد از آن مسابقه انجام داد. سرمربی آبی ها اعلام کرد که قصد داشته است در پایان فصل از تلاش هایی که برای عدم موفقت تیم او شده، صحبت کند ولی چند مورد از راه هایی که برای ممانعت از قهرمانی تیم او شکل گرفته را به زبان آورد.

استقلالی ها امروز تمرینات خود را برای دیدار حساس جام حذفی برابر نساجی برگزار کردند و فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان نیز در حاشیه این تمرین، مقابل دوربین باشگاه قرار گرفت و درخصوص اتفاقات گوناگون و انگیزه شاگردانش برای قهرمانی در جام حذفی سخن به زبان آورد که در زیر می خوانیم:

* درگذشت بیت الله خندان را تسلیت می گویم

در ابتدا سلام عرض می‌کنم خدمت بازیکنان و هواداران خوب تیم فوتبال استقلال. قبل از هرچیز می‌خواهم درگذشت آقای بیت‌الله خندان خبرنگار خوب استقلالی را به جامعه ورزش و خبرنگاران محترم تسلیت عرض کنم.

* درون زمین حریف استقلال نشدند

اعتقادم این است که در این ۲۴ هفته‌ای که گذشته و تیم استقلال شکستی نداشته، درون زمین حریف استقلال نشده‌اند و الان می‌خواهند بازی را بیرون از زمین ببرند. به خاطر همین با بازیکنانم صحبت کردم و از آن‌ها خواستم تا آخر فصل هیچ مصاحبه‌ای در خصوص داوری و مسائل دیگر نکنند و همه تمرکز خود را در بازی‌ها بگذارند تا ان‌شاءالله بتوانیم در هر دو جام موفق باشیم و هواداران استقلال را خوشحال کنیم.

* بازیکنان بدانند که برای قهرمانی، فقط با تیم های حریف بازی نداریم

بازیکنانم باید بدانند که برای ادامه راه و قهرمانی، فقط با تیم‌های حریف بازی نداریم! به هر جهت به عنوان سرمربی استقلال، درخواستم از باشگاه این است که به این روند بیانیه نویسی خاتمه دهند، چون اعتقاد دارم که حرف نزده را همیشه می‌توان زد و در پایان فصل می‌توانیم مسائل زیادی را عنوان کنیم.

* از بازیکنان خواستم روی جام حذفی تمرکز کنند

بعد از بازی با پیکان، از بازیکنانم خواستم فعلا لیگ برتر را فراموش کنند و تمام تمرکز خود را روی بازی‌های حذفی بگذارند. ما دو سال پیاپی به فینال رفتیم ولی موفق نشدیم جام را به دست آوریم. این فصل شرایط خوبی داریم تا قهرمان شویم و امیدوارم بچه‌ها همانطور که در این بیست و چهار هفته با وجود تمام مشکلات پر تلاش بوده‌اند، بازهم همه توانشان را بگذارند و بتوانیم ان‌شاءالله قهرمانی جام حذفی را برای هواداران به دست آوریم.

* امیدوارم در پایان هواداران استقلال را خوشحال کنیم

هواداران استقلال بدانند که من و بازیکنانم از امروز فقط تمرکزمان روی بازی‌های جام حذفی است و به حواشی هیچ توجهی نخواهیم کرد و همانطور که ۲۴ هفته بی‌شکست بوده‌ایم، این روند را ادامه دهیم و امیدوارم در پایان فصل هواداران استقلال را خوشحال کنیم.

منبع: ورزش سه
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها