تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

باشگاه پیکان: این‌ بار برادر کوچک‌ تر هند را ندید!

باشگاه پیکان تهران با متنی جالب نسبت به قضاوت پیام حیدری موضع‌ گیری کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه، بعد از شکست یک بر صفر پیکان مقابل نساجی مازندران در هفته بیست و یکم لیگ برتر مجتبی حسینی سرمربی خودروسازان و مدیررسانه این باشگاه در نشست خبری نسبت به قضاوت پیام حیدری موضع گرفتند.

پیکانی‌ها بر این باور هستند که اصلی‌ترین صحنه بازی مربوط به برخورد توپ به دست بازیکن نساجی در دقیقه 21 بوده که داور از اعلام ضربه پنالتی پرهیز کرده است.

حالا صفحه رسمی باشگاه پیکان با انتشار ویدئوی صحنه مذکور اعتراض خود را رسمی کرده است. پیکانی‌ها در فضای مجازی نوشته‌اند:‌« این‌بار برادر کوچک‌تر برخورد توپ به دست بازیکن حریف را ندید؛ مگر از ذهنمان پاک می‌شود؟ تهران، ورزشگاه پاس قوامین، محوطه جریمه شمالی، دقیقه 21 دیدار با نساجی پنالتی‌مان را نگرفتند! بی‌عدالتی تا کی؟»

نکته جالب اینکه باشگاه پیکان با این متن به قضاوت بیژن حیدری برادر بزرگ‌تر پیام حیدری در بازی با استقلال در جام حذفی نیز طعنه زده است. در ان مسابقه نیز اکثر کارشناسان داوری بر این باور بودند که بیژن حیدری باید خطای هند دروازه‌بان استقلال بیرون از محوطه را اعلام و او را از زمین اخراج می‌کرد که چنین اتفاقی رخ نداد.

منبع: ورزش3
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها