اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

مجیدی، اخراج وریا را علنی کرد اما برادرش را نه!

در ماجرای پرحاشیه وریا غفوری، باشگاه استقلال یک حاشیه خودساخته ایجاد کرده است.

مجیدی، اخراج وریا را علنی کرد اما برادرش را نه!

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ از ابتدای فصل فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تاکید داشت که این تیم از حاشیه ها دوری می کند و خودش در این زمینه اجازه بروز هیچ اتفاقی را نخواهد داد اما اکنون این تیم پیش از دیدار مقابل فجرسپاسی در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال با یک حاشیه بزرگ رو به رو شده است. وریا غفوری، کاپیتانی که مجیدی علاقه زیادی مطابق گفته ‌هایش برای دیدن جام قهرمانی در دستانش دارد، روز گذشته در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفت! سایت رسمی باشگاه استقلال نوشت: "با اعلام کادرفنی تیم فوتبال استقلال، وریا غفوری به دلیل تخلف انضباطی در تمرین روز دوشنبه دوم اسفند ۱۴۰۰ در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته و مجوز شرکت در تمرینات این تیم را نخواهد داشت."

بر اساس منابع موثق در تمرین روز گذشته غفوری همانطور که مصاحبه ‌اش هم اعلام کرد مصدومیت ناخن پایش اجازه ندارد نتوانست به فعالیت ادامه بدهد و با ناراحتی به رختکن رفت که این رفتار او بی انضباطی تلقی شده و ظاهرا طی یک سوتفاهم در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفت.

استقلال که در مسیر کسب جام قهرمانی لیگ برتر و پایان ناکامی 10 ساله آبی‌ها در لیگ برتر قدم گذاشته درحالی دچار یک حاشیه خودساخته شده که سرمربی تیم در قبال برادرش و مورد انضباطی چنین رفتار شتاب زده در اطلاع رسانی و انتشار خبر جریمه فرزاد مجیدی نداشت. اگر در سایت رسمی باشگاه استقلال نام فرزاد مجیدی را جستجو کنید پیش از خبر بازگشت او به تمرین پس از جریمه انضباطی هیچ اطلاع رسانی‌ ای در مورد اینکه او از سمت فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه قرار گرفته باشد، وجود ندارد و سرمربی در کنفرانس خبری بود که در پاسخ به سوال خبرنگاران اعلام کرد برادرش جریمه شده است.

مجیدی که در صحبت‌ هایش تاکید بسیار بالایی برای همدلی و اتحاد برای کسب موفقیت استقلال دارد باید این سوال را از خود بپرسد که بهتر نبود، چنین رفتار شتاب زده‌ای در فاصله کوتاه تا مسابقات حساسی مانند شهرآورد پایتخت و همچنین مقطع حساس برای حفظ صدرنشینی جدول رده بندی مسائلی که به قول خودش درون خانوادگی هستند را بدون سروصدا حل می‌کرد یا اینکه اکنون پاسخگو بودن به حاشیه خودساخته بیشتر سود دارد؟

ارسال نظر

آخرین خبر ها