تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

مقایسه لباس زمستانی کاروان المپیکی ایران با سایر کشورها + عکس

با وجود اینکه مدت زمان زیادی برای انتخاب لباس رسمی کاروان ایران در المپیک زمستانی صرف شد اما باز هم مورد استقبال قرار نگرفته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، در مراسم بدرقه تیم ملی اسکی ایران به المپیک زمستانی ۲۰۲۲ پکن که دوشنبه، چهارم بهمن در آکادمی ملی‌المپیک برگزار شد، از لباس کاروان هشت نفره ایران در بازی‌های پکن رونمایی شد و سه اسکی‌باز ایران با پوشیدن لباس‌ها در مراسم حاضر شدند.

با اینکه از مدت‌ها قبل زمان برگزاری المپیک زمستانی و همچنین تعداد سهمیه‌های ایران در این بازی‌ها مشخص بود اما طراحی لباس‌ها گویای آن است که توجه زیادی به این موضوع نشده و خروجی کار هم مورد قبول نیست. فدراسیون اسکی می‌توانست با توجه به زمانی که داشت طرح‌های مختلفی را برای لباس بررسی کند. هر چند مسئولان این فدراسیون بارها اعلام کردند در حال بررسی چند طرح هستند اما در نهایت لباس‌ها مورد استقبال قرار نگرفته است. این در حالی است که اکثر کشورها تلاش می‌کنند تا بهترین طرح‌ها را برای کاروان خود در نظر بگیرند.

پس از انتقاداتی که به لباس کاروان ایران در المپیک تابستانی توکیو شد و موجی از نارضایتی بین مردم به وجود آمد، انتظار می‌رفت که در طراحی لباس المپیک زمستانی با دقت و  وسواس بیشتری عمل شود اما لباس کاروان المپیک زمستانی هم راضی کننده نیست.

در ادامه لباس ایران و چند کشور دیگر را مشاهده می‌کنید.

المپیک زمستانی2کانادا 

المپیک زمستانی3

آمریکا

المپیک زمستانی4استرالیا

المپیک زمستانی5

ژاپن

المپیک زمستانی6قزاقستان

المپیک زمستانی7

آلمان

المپیک زمستانی8

بریتانیا

المپیک زمستانی9

چین

المپیک زمستانی20

لباس های اهدای مدال

المپیک زمستانی11

کارکنان، افراد فنی و داوطلبان

المپیک زمستانی23

لباس ورزشکاران ایران

المپیک زمستانی13

لباس ورزشکاران ایران

منبع: ایسنا
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها