کد خبر 583514
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

گل محمدی: سه امتیاز بازی از نان شب واجب تر است / شانس بازی نعمتی و سیدجلال کم است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان شرکت کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: بعد از اینکه ما در سه دیدار اخیر نتایج خوبی نگرفتیم و انتظاری که از خود داشتیم برآورده نکردیم بازی فردا برای ما خیلی مهم و حساس است و کسب سه امتیاز آن برای ما از نان شب هم واجب‌تر است.

* نگرانی هواداران پرسپولیس را درک می‌کنیم

وی افزود: باید تلاش زیادی کرد تا تمرکز بالایی داشته باشیم، زیرا مقابل تیم تکنیکی، دونده و قابل احترامی بازی داریم. صنعت نفت فوتبال خوبی بازی می‌کند، آماده مسابقه هستیم و تمرینات خوبی داشتیم. با بازیکنان هم در خصوص وضعیت تیم صحبت‌های زیادی انجام دادیم. می‌دانیم هواداران ناراحت و نگران هستند و این موضوع را درک می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: باید با همدلی و اتحاد و پشتیبانی از همدیگر این مسیر را ادامه بدهیم، راه سختی را پیش رو داریم و تا آخرین لحظه برای رد شدن از خط پایان باید تلاش کنیم. همه ما باید این کار را انجام بدهیم، باید تلاش و زحمت بیشتری داشته باشیم و بیشتر تمرکز کنیم. نباید در کار خود اسیر  حواشی شویم، حمایت از پرسپولیس هم باید اولویت کار همه ما باشد. با وجود مشکلات زیادی که بچه‌های ما داشته و دارند، تحت فشار شدیدی هستند اما همه آنها برای اعتلای نام پرسپولیس و سربلندی این تیم تلاش می‌کنیم. به همین دلیل باید به بازیکنان اعتماد کرده و از آنها حمایت کنیم. 

* بی‌‌صبرانه منتظر بازی فردا با حضور تماشاگران هستیم

گل محمدی اضافه کرد: دیدار فردا با هوادار برگزار می‌شود، خودم از این بابت خیلی خوشحال هستم. پس از حدود دو سال مقابل تماشاگر بازی کردن واقعا لذت دیگری دارد. بی‌صبرانه منتظر مسابقه فردا هستیم تا حضور گرم هواداران را در کنار خودمان تجربه کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم، امیدوارم دیدار خوبی برگزار کنیم تا به روند خوب تیمی برگردیم.

*برای قهرمانی باید مسیر خود را تغییر بدهیم

وی در مورد اینکه پرسپولیس در دو مقطع یعنی پس از مسجل شدن قهرمانی در لیگ بیستم و دیگری در بازگشت از فینالی لیگ قهرمانان آسیا برای چند هفته نتیجه خوبی نگرفت، توضیح داد: هر تیمی در طول فصل امکان دارد افت داشته باشد و وارد مسیری شود که خیلی سخت است. متاسفانه ما هم این مسیر را طی می‌کنیم اما باید خیلی زود این مسیر را عوض کرده و به شکل تیمی قبلی بازگردیم. البته همه فوتبال تمرین و مسابقه نیست، اتفاقاتی که بیرون از زمین می‌افتد و مشکلات تیم تاثیر خود را روی ذهن همه ما می‌گذارد و کار را سخت می‌کند.

* برای رسیدن به قهرمانی باید آرامش فکری داشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: یک تیم برای رسیدن به قهرمانی باید دست کم آرامش فکری داشته باشد، اما در فوتبال ایران همیشه مشکلات وجود دارد، با رفع این مشکلات راحت‌تر می‌توان به ادامه کار خوش‌بین و امیدوار بود. 

* امیری بهترین عملکرد را برای ما داشته است

گل محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا وحید امیری نمی‌تواند عملکرد خوبش در تیم ملی را در پرسپولیس به نمایش بگذارد، گفت: وحید همیشه بازی‌های خوبی برای ما انجام داده و این تحلیل را زیاد قبول ندارم. امیری هر موقع برای پرسپولیس بازی کرده بهترین عملکرد را برای ما داشته است، کیفیت کاری که برای ما داشته راضی‌کننده بوده و اکنون هم تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

* نمی‌خواهیم در باره تیم ملی اقدام متقابل داشته باشیم

وی درباره اینکه آیا احتمال دارد به خاطر تعامل نداشتن فدراسیون فوتبال و تیم ملی از اردوهای بعدی آنالیزور خود و کریم باقری را در اختیار کادر فنی ملی‌پوشان کشورمان قرار ندهد، گفت:‌ یکی از مشکلاتی که برای ما به وجود می‌آید به خاطر اردوها و برگزاری دیدارهای تیم ملی است، فدراسیون فوتبال هم از این مشکلات آگاهی و اطلاع دارد، اصلا دنبال برخورد متقابل و رو در رو با فدراسیون نیستیم و دوست داریم تیم ملی ما همیشه موفق باشد، زیرا این امر خیلی حائز اهمیت است.

سرمربی سرخپوشان افزود: هر زمان حال تیم ملی خوب باشد، حال فوتبال ما هم خوب خواهد شد. همیشه از طرف پرسپولیس این تعامل وجود دارد، سبب افتخارمان است که بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی از پرسپولیس باشند، امکان دارد برخی از آنها از تیم ما جدا شده باشند، اما از پرسپولیس به تیم ملی رسیدند. مربیانی هم که در اختیارشان می‌گذاریم قابل هستند. این کمک از طرف ما همیشه بوده و ادامه خواهد داشت، اما دوست داریم تعامل بیشتری با پرسپولیس صورت بگیرد. این حق را داریم از تمام بازیکنان خود به بهترین شکل استفاده کنیم. آنها در تیم ملی  نقش به سزایی دارند و ما هم دوست داریم این نقش را برای تیم ما داشته باشند.

* چرا نباید از وحید امیری استفاده کنیم؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: وحید امیری در دو دیدار اخیر بهترین بازیکن تیم ملی بود، چرا ما نباید مقابل مس رفسنجان از این بازیکن استفاده کنیم؟ این وضعیت واقعا عجیب و غریب است. امیدوارم تعامل دوطرفه باشد. 

* بابت خروج اخبار از رختکن کاری از دستم برنمی آید

گل محمدی در مورد خروج اخبار تیم پرسپولیس از رختکن این تیم توضیح داد: واقعا خودم نمی‌توانم جلوی این مسئله را بگیرم. این مشکل از سال‌ها قبل وجود داشته و متاسفانه اخبار رختکن مثل ارنج و ترکیب تیم به بیرون راه پیدا می‌کند. دوست نداریم این اتفاق بیفتد، در سال‌های گذشته که این اتفاق می‌افتاد زیاد اهمیت نمی‌دادم، اما اکنون کاری از دست من برنمی‌آید و نمی‌توانم کسی را بازجویی کنم که چگونه این اتفاق می‌افتد. 

وی عنوان کرد: همه تیم‌هایی که ترکیبشان در روز قبل مسابقه مشخص است این مشکل را دارند و فقط مربوط به پرسپولیس نیست، اگر ترکیب تیم به بیرون درز پیدا نمی‌کند به این دلیل است که آنها در تمرین قبل از بازی ترکیب خود را انتخاب نکرده‌اند و روز مسابقه این کار را انجام می‌دهند. این چالشی که ما داریم مقداری متفاوت است.

با اعلام سرمربی سرخ‌پوشان سیامک نعمتی به دلیل تازه اضافه شدن به تمرینات گروهی پرسپولیس و سید جلال حسینی که از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده، شانس کمی برای حضور در دیدار مقابل صنعت نفت دارند.

ارسال نظر