کد خبر 582774
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

دیدار چهره های سرشانس ورزش با جانبازان + عکس

دو پیشکسوت نامدار ورزش ایران با حضور در یک مرکز متعلق به جانبازان قطع عضو و اعصاب روان ساعاتی را در کنار آنان سپری کردند.

اقتصاد آنلاین – تانیر وکیلی؛ حسن روشن پیشکسوت باشگاه تیم ملی، استقلال و محمدرضا طالقانی رییس سابق فدراسیون کشتی با حضور در باشگاه بقیه الله که یک مرکز ورزشی متعلق به جانبازان نخاعی،  قطع عضو و اعصاب و روان است، دیداری با این عزیزان داشته و از نزدیک شاهد فعالیت های ایشان بودند. 

در این دیدار صمیمانه که موجب افزایش انگیزه و روحیه جانبازان ۸ سال دفاع مقدس شده بود، پیشکسوتان ورزش به مروز خاطرات دوران حرفه ای خود پرداختند و حاضرین هم با برشمردن برخی از کاستی و بی توجهی ها، از شرایط این روزهای خود گفتند و ابراز امیدواری کردند که این دید و بازدیدها سبب شود تا برخی از مسئولان مربوطه هم از اوضاع آنان باخبر شوند.

WhatsApp Image 2021-11-21 at 11.32.09

فعالیت های خیرخواهانه حسن روشن در این زمینه همواره زبانزد بوده است. در زمان سیل استان گلستان نیز این چهره ورزشی در کنار مجید جلالی، جزو معدود چهره های سرشناس ورزشی بودند که برای کمک به مردم آسیب دیده اعلام آمادگی کردند.

ضمن تشکر از آقای میراسماعیلی که مقدمات این گزارش و این خبر را قواهم نمودند و زحماتشان به عنوان مسئول ورزش جانبازان و افراد دارای معلولیت شمال و غرب تهران قابل تقدیر است، امید آن می رود در دیدارهای آتی در مناطق محروم کشور نظیر استان گلستان و شهر گمیشان که جانبازان ورزشکار زیادی دارند، چنین دیدارهایی برگزار شود.

WhatsApp Image 2021-11-21 at 11.32.14

ارسال نظر