کد خبر 581280
  • صفحه اصلی
  • ورزشی
  • از بسته نشدن پرونده شکایت اردن علیه تیم ملی بانوان تا تکذیب غرامت یک میلیون دلاری + عکس

از بسته نشدن پرونده شکایت اردن علیه تیم ملی بانوان تا تکذیب غرامت یک میلیون دلاری + عکس

یک رسانه عربی در گزارشی از بسته نشدن پرونده شکایت فدراسیون فوتبال اردن علیه تیم ملی بانوان کشورمان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، پرونده اتهام زنی فدراسیون فوتبال اردن به تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان به نظر می رسد برخلاف تمام اخبار منتشر شده به نقل از AFC در رسانه های معتبر عربی بسته نشده و در جریان است.

نشریه «استاد الدوحه» قطر به نقل از AFC در این زمینه نوشت: شکایت فدراسیون اردن علیه بازیکن تیم ملی بانوان رد شده و این سازمان اعلام کرد زهره خدادای جنسیت زن دارد.

البته این تنها رسانه عربی نبود که به نقل از AFC شکایت فدراسیون اردن را مردود اعلام کرد بلکه بسیاری از رسانه های دیگر و فضای توئیتری از این خبر پر شد.

14000825000106_Test_NewPhotoFree

اما سایت «الکوره» در گزارشی به این پرونده پرداخت و نوشت: پرونده شکایت فدراسیون اردن از زهره کودایی دروازه بان تیم ملی بانوان ایران هنوز در جریان است.

این رسانه در ادامه نوشت؛ منابعی از کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما خبر دادند شکایت فدراسیون اردن همچنان در حال بررسی است و هنوز تکلیف این موضوع مشخص نشده است.

باید دروازه بان ایران به کمیته پزشکی AFC فراخوانده شود تا تست های پزشکی روی این بازیکن انجام شود و در نهایت تصمیم نهایی صادر شود. منابع AFC در ادامه اعلام کردند؛کمیته مخصوص بانوان در AFC شکایت اردن را دریافت کرده و هنوز هیچ تصمیمی در این زمینه گرفته نشده و آنچه که در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد. 

2

کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز تصمیمی در این زمینه نگرفته چون این یک موضوع حساس و مربوط به حقوق انسان ها است و نمی توان به راحتی تصمیم گیری کرد.

همچنین سایت الکوره به نقل از منبعی از فدراسیون اردن شایعات درخواست غرامت یک میلیون دلاری از سوی زهره کودایی دروازه بان تیم ملی ایران به خاطر این اتهام را تکذیب کرد.

ارسال نظر