کد خبر 579538
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

شایعه دوباره جدایی نورالهی / هافبک ازبک جای ملی پوش ایرانی را می‌ گیرد؟

اخبار جدیدی در خصوص جایگاه متزلزل احمد نورالهی هافبک تیم فوتبال الاهلی در این تیم شنیده می‌شود.

اقتصاد آنلاین – امیر جهانی؛ چندی قبل خبر رسید باشگاه شباب الاهلی امارات که مهدی قائدی و احمد نورالهی را در اختیار دارد، از برخلاف قائدی، ار هافبک ایرانی خود راضی نیست و احتمال حضور وی در لیست مازاد این تیم وجود دارد. هرچند که این خبر در حد شایعه باقی ماند ولی اکنون وجود اینکه چند هفته از لیگ فوتبال امارات می‌گذرد اما هنوز صحبت‌های ضد و نقیضی درباره آینده احمد نوراللهی در تیم شباب الاهلی دبی به گوش می‌رسد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که مسئولان باشگاه شباب الاهلی از عملکرد نوراللهی رضایت ندارند و به خاطر همین درصدد هستند تا جلال الدین ماشاریپوف هافبک مطرح ازبکستانی را جذب کنند. اگر بنا بر جذب ماشاریپوف باشد آنهم به عنوان سهمیه آسیایی الاهلی، به احتمال زیاد این جای احمد نوراللهی را در این تیم می‌گیرد. البته پست هافبک حال حاضر تیم النصر عربستان با احمد نوراللهی متفاوت است و بیشتر به عنوان یک وینگر بازی می‌کند اما هر چه هست مدیران و کادرفنی شباب الاهلی ترجیح می‌دهند از او به جای نوراللهی در ترکیب تیم‌شان استفاده کنند.

خیلی بعید است که با وجود مهدی قائدی و احمد نوراللهی مدیران الاهلی بخواهند یک بازیکن آسیایی دیگر را به عنوان سهمیه بازیکن خارجی جذب کنند. اگر اینطور باشد شاید خیلی زود نوراللهی قراردادش را با این باشگاه اماراتی فسخ کند و در تیم دیگری به دنبال ماجراجویی هایش باشد.

ارسال نظر