کد خبر 577755
هفته هشتم لیگ برتر فوتسال؛

صدرنشینی گیتی پسند با جشنواره‌ای از گل

روز نخست هفته هشتم لیگ برتر فوتسال مردان باشگاه‌های کشور با پیروزی پرگل گیتی پسند در خانه مقابل ملی حفاری همراه بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، هفته هشتم لیگ برتر فوتسال مردان باشگاههای کشور امروز (پنجشنبه- ۱۳ آبان ماه) با انجام پنج دیدار آغاز شد. در اصفهان و از ساعت ۱۶ تیم گیتی پسند اصفهان میزبان تیم ملی حفاری بود که در پایان با نتیجه ۲-۷ به برتری رسید. 

گیتی پسند برای رسیدن به صدر جدول و کسب ۳ امتیاز حساس این دیدار تنها به برد فکر می کرد و از همان ابتدا بازی تهاجمی را در دستور کار خود قرار داده بود و در همان دقایق ابتدایی توسط حسن زاده به گل رسید، حملات دو تیم بر روی دروازه ها ادامه داشت. سعید احمد عباسی گل دوم گیتی پسند را به ثمر رساند گلی که کمتر از یک دقیقه ملی حفاری جبران کرد تا اختلاف به یک گل برسد.

شاگردان کشاورز در ادامه توسط احمدعباسی به گل‌های سوم و چهارم رسیدند، حسین فهیمی مقدم نیز گل دوم ملی حفاری را وارد دروازه گیتی پسند کرد تا نتیجه دو تیم ۴ بر دو شود، محمد سنگ سفیدی گل پنجم گیتی پسند را وارد دروازه ملی حفاری کرد تا اختلاف به عدد ۳ برسد. بازی تهاجمی شاگردان کشاورز باز هم گل به دنبال داشت، مسعود یوسف و فرهاد توکلی نیز یکی دیگر از گلزنان گیتی پسند در این دیدار بود تا در نهایت گیتی پسند در خانه با نتیجه ۲-۷ میهمانش را بدرقه کند.

روز دوم هفته هشتم لیگ برتر فوتسال فردا جمعه-۱۴ آبان پیگیری می شود و سپاهان در خانه میزبان چیپس کامل مشهد خواهد بود.

ارسال نظر