کد خبر 577398

پیشنهاد ۸ میلیاردی آجرلو به تیم های لیگ برتری از زبان مدیرعامل پیکان

مدیرعامل باشگاه پیکان توضیحاتی را در خصوص جلسه امروز مدیران باشگاه‌ها با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ ارائه کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، اکبر محمدی پس از جلسه مدیران باشگاه‌ها با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ اظهار داشت:‌ جلسه خیلی خوبی بود. از مسئولان فدراسیون به خاطر برگزاری این جلسه و همچنین برادر عزیزم مصطفی آجورلو به خاطر استارت کاری که زد، تشکر می کنم. باید زودتر از این‌ها این اتفاق می‌افتاد با اینحال جلسه روند خیلی خوبی داشت. عزیزی خادم از مدت حضورش در فدراسیون فوتبال و دست‌آوردهایش گزارشی را ارائه کرد.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت:‌ در کنار او، حیدربهاروند توضیحاتی در خصوص فرایند تبلیغات محیطی، حق پخش و موارد درآمدزای دیگر که متوجه سازمان لیگ و باشگاه‌های ما است، ارائه کرد. نماینده باشگاه‌ها هم بودند. هرکدام چند دقیقه صحبت کردند. بعضی موافق طرح آجورلو بودند.

وی افزود: برای من این مساله بیشتر جالب بود که خود عزیزی خادم علاقه‌مند بود این اتفاق بیفتد. نکته امیدوار کننده بحث بود. به شدت از سهم و نقش باشگاه‌ها در تبلیغات محیطی حمایت کرد. همکاران بهاروند هم زحمات زیادی کشیدند. توضیحاتی را در مورد موانع و محدودیت‌هایی که برای افزایش درآمدهای تبلیغات محیطی و استیفای حقوق سازمان لیگ از قرارداد با کارگزارها وجود دارد.

محمدی با اشاره به پیشنهاد مدیرعامل استقلال اظهار داشت: در نهایت پیشنهاد مدیرعامل استقلال خیلی خوب بود. آجورلو عنوان کرد اگر باشگاه‌های لیگ برتری به او اعتماد کنند، هم به واسطه بازی‌هایی که با استقلال و پرسپولیس خواهند داشت و هم بقیه بازی ها در لیگ، ۸ میلیارد تومان در اختیار باشگاه‌ها می‌گذارد. من خودم حتما استقبال می کنم از این رقم چون چند برابر رقم سازمان لیگ است. اگر واقعا محقق شود یک قدم مهم و اتفاق بسیار مثبتی خواهد بود که تا به حال در فوتبال ما سابقه نداشته است.

ارسال نظر