کد خبر 576358
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

ادعای عجیب صدری: مجوز حرفه‌ ای‌ پرسپولیس صادر شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس طی ادعایی عجیب گفت که مجوز حرفه‌ای این باشگاه صادر شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ درحالی که با تایید تلویحی فدراسیون فوتبال، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به دلیل عدم اخذ مجوز حرفه‌ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خطر حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان قرار دارند، مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس طی خبری که خروجی آن در رسانه رسمی این باشگاه بازتاب داشته، ادعا کرد که این اتفاق رخ نمی‌دهد.

این ادعا از آن سو‌ عجیب می‌نماید که فردا صبح AFC رسما اسامی تیم‌هایی که با اخذ مجوزهای مربوطه امکان شرکت در رقابت‌های آسیایی را دارند اعلام می‌کند و هنوز مشخص نیست که صدری به چه دلیل اینگونه با قاطعیت از عدم حذف سرخ‌ها می‌گوید. چه بسا که مسئولان فدراسیون تایید کردند که کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست آنان برای ارسال مدارک‌ کامل شده‌ مربوط به این دو باشگاه را رد کرده و با اسنتاد به مدارک‌ قبلی، این مجوز برای استقلال و‌ پرسپولیس صادر نخواهد شد.

نکته دیگر اینکه یکی از شروط اصلی صدور مجوز حرفه‌ای، عدم بدهی باشگاه‌ها به اشخاص حقیقی و حقوقی است و این درحالی است که پرسپولیسی‌ها به دلیل بدهی به گابریل کالدرون، هنوز پنجره نقل و انتقالاتی‌شان باز نشده است! حال باید دید این ادعای صدری در چه شرایطی مطرح شده است.

ارسال نظر